Özel Mediantep Tıp Merkezi

Özel Mediantep Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mediantep Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şahinbey
Adres:Karataş Mah. 400 Nolu Cad. No:8
Telefon:0 (342) 371-4001
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
37.02193637.339356

Kurum Hakkında

Özel Mediantep Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 400 bin nüfuslu Karataş Bölgesi'nin ilk ve tek özel sağlık kuruluşu Mediantep Tıp Merkezi, başta kadın doğum olmak üzere, birçok branşlarda kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor. Mediantep hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı, mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Muhterem Paltacı
İki hafta önce 2 evladını *** *** cocuk doktoruna götürdük yanlış ilaç tedavisiyle çocuklarım hiç iyi sonuç alamadık üstelik alerji oldular ilaçlardan. Doktora tekrar gittiğimizde aşırı kaba davrandı sekreteriyle birlikte çözüm odaklı davranacağına sergilediği tavır hiç hoş değildi. Hiç kimseye tavsiye eetmiyorum gitmeyin para avcısı bir hastane.
Fatma Karacadag
★★★★★
Ben ve eşim çok memnunuz bizim ailecek gittiğimiz güzel bir hastane. Çocuk doktorundan dahiliye kadın doğum hepsinde de çok memnunuz. Acil doktorları süper güler yüzlü cana yakın. Vehbi bey acilin olmazsa olmazı kendilerine tskl ederim herkese tavsiye ederim.
Melike Bakıçkan
Bende 4 aylık hamileyim iki defa gittim ikisinde de beni dövmediği kaldı tersleyip durdu başından savdı resmen bizi.
Ömer Altun
★★★
Mediantepte kadın doğum da hüseyin bey de muayene olduk gebelik boyunca doğuma kadar herşey güzeldi fakat doğuma geldiğimizde kendisi doğumhaneye uğramadı bile her şeyi ebenin eline bıraktı ebede yaşlı ve çok kaba bi insan doğum bitmeden para istiyor eşim hiçte ebeden memnun kalmadı size tavsiyem kendinizi ebenin eline bırakmayın sizi mahveder çok tecrübesiz gibi davrandı sonradan doktor geldide biraz iyi oldu ebeye kalsaydı belki çocuğumu elime bile alamazdım.

Özel Mediantep Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Mediantep Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Defa Life Hospital Hastanesi
Özel Defa Life Hospital Hastanesi Şahinbey ilçesinin Güneykent mahallesinde modern binasında uzman doktorları ve sağlık personeli ile hizmet sunmaktadır.
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, hizmet kalitesini her gün biraz daha yükselterek, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet veren bölgenin en büyük ve en donanımlı hastanesi konumuna gelmiştir.
Gaziantep Üniversitesi Çocuk Hastanesi
GAÜN Yerleşkesi içerisine kurulan yeni Çocuk Hastanesi toplamda 27 bin 160 metrekarelik alana sahip olup 250 yataklı olarak çocuk sağlığı ve hastalıklarının tüm branşlarında hizmet vermektedir.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi
Gaziantep'in tanınmış doktorlarından Kadın Doğum Uzmanı Kemal Bayındır'ın Baş Hekimliğini yaptığı Özel Kemal Bayındır Hastanesi genel bir hastane olarak hizmet vermektedir.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi tepeden tırnağa yenilenen ve son derece elit bir kadro ile Gazianteplilere ve bölge halkına sağlık alanında en iyiyi sunmayı hedefliyor.
Özel Güneydoğu Diyaliz Merkezi
Hastalarımıza güvenli, konforlu ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Özel Güneydoğu Diyaliz Merkezinde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Türk Kanser Vakfı Gaziantep Şubemizin öncülüğü ile temeli 1999 yılında atılan Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, 102 yatak kapasitelidir ve modern cihazlarla donatılmıştır.
Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi bebek dostu ve hekim seçme hakkı uygulanan bir hastane olup, tam otomasyona sahiptir.
Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Gaziantep Çocuk Hastanesi ile Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi birleşmiş olup Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mediantep Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉