Özel Medicana Bursa Hastanesi

Özel Medicana Bursa Hastanesi
Kurum Adı:Özel Medicana Bursa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Odunluk Mah. Liman Cd. No:4
Telefon:0 (224) 970-0101
40.21190628.998375

Kurum Hakkında

Uzman kadrosu, modern teknolojisi ve ileri teknik alt yapısıyla Bursa’nın yanı sıra çevre illerin de çekim merkezi olmayı amaçlayan Medicana Bursa; tüm branşları tek çatı altında toplayan tam teşekküllü sağlık hizmetiyle konumlandığı bölgeye yeni bir soluk getiriyor. Akıllı bina özellikleri ile 40 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Medicana Bursa Hastanesi, tüm tıp disiplinlerini ve multidisipliner tıp alanlarını bünyesinde barındırıyor. Konsey uygulamaları ve çağdaş bilimsel gelişmeleri pratiğe dönüştürerek ziyaretçilerine tam teşekküllü sağlık çözümleri sunuyor.

Kent merkezinde AVM’lere yakın lokasyonu, ana arterler ve raylı sistem hemen yakınında olması nedeniyle ulaşım kolaylığı ile Medicana Bursa Hastanesi, Bursalılar için birçok sağlık sorununda ilk başvuracakları hastane olarak konumlanıyor. Merkezi konumu dolayısıyla acil vaka olasılıkları göz önünde bulundurularak planlanan hastane; doğru, etkin ve hızlı çözümler sunmaya hazırlanıyor.

Medicana Sağlık Grubu’nun ve Bursa’nın en geniş ve yeni hastanesi olarak konumlandırılan Medicana Bursa Hastanesi; organ naklinden kalp cerrahisine, ileri kanser cerrahisinden radyasyon onkolojisine, obezite cerrahisine kadar tıbbın tüm disiplinlerini bünyesinde barındıracak. Tıbbın tüm disiplinlerinin bir arada bulunduğu bir merkez olarak da önemli ve hayati bir ihtiyaca yanıt verecek. Ayrıca hem akut bakım sağlık hizmetleri, hem de kronik sağlık sorunları ile ilgili birimleriyle de tam donanımlı sağlık hizmeti yapısını hastaların ihtiyacına sunacak.

300 hasta yatağı ile hasta ve hasta yakınlarına beş yıldızlı otel konforu yaşatacak olan Medicana Bursa hastanesi; genel yoğun bakım(reanimasyon), kardiyovasküler cerrahi, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile yoğun bakımlarda yaşanan sorunlara etkin çözümler sunacak.

Özel Medicana Bursa Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medicana Bursa Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Atif Teymur
Atif Teymur · 24 Ocak 2019

Pazartesi gününü salıya bağlayan gecede saat 7.30-8.00 arası bir bayan emar teknisyeni işinin başındayken iki çalışanla uzun süre sohbet ettiler. Ayrıca arkadaşları gittikten sonra emar işini bitirinceye kadar cep telefonuyla uğraştı. Bir özel hastahanenin elemanı böyle olmamalı, işine odaklanmalıdır. Ben de bu durum işini iyi yapmadığı kanısı uyandırdı.

Özel Medicana Bursa Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Medicana Bursa Hastanesi 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Medicana Bursa Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi
380 metre uzaklıkta
Karaman Mah. Kültür Cad. Biçen Sok. No:10
Jimer Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:6
A Merkez Diyaliz Merkezi
820 metre uzaklıkta
Dikkaldırım Mh. Hayran Cd. Acemler St. C Blk-43
Analiz Tıp Laboratuvarı
1.7 km. uzaklıkta
Yeni Karaman Mh. Sanayi Sk. UMİ Plaza D:22
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Zübeyde Hanım Cad. İnce Sok. No:7
Bursa Hayat Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Yıldırım Cad. Konak Mah. No:152/B
Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi
1.8 km. uzaklıkta
Hüdavendigar Mah. Hat Caddesi No:2