Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Odunluk Akpınar Cd. No:13 Nilüfer
Telefon:4442248
Web Sitesi:www.rommer.com.trHata Bildir
40.20943828.998609

Kurum Hakkında

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Türkiye’nin tarih, termal ve doğa şehri Bursa’da; gelişmiş teknolojiyi ve termal suyu bir arada kullanarak fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları sunmaktadır.

ROMMER; 1994 yılından bu yana deneyimli uzman kadrosu ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini bütüncül yaklaşımla; dahiliye, beyin cerrahisi, beslenme ve diyetetik, klinik psikolog branşlarıyla birlikte sunmaktadır.

ROMMER; hemipleji, parkinson, MS gibi nörolojik; serebral palsi, spina bfida, brakiyal pleksus gibi pediatrik; eklem kısıtlılıkları, kırık- çıkıklar gibi ortopedik ve bel-boyun fıtıkları gibi ağrılı rahatsızlıkların tedavisini bilgisayar destekli özel cihazlar, robotik rehabilitasyon sistemleri ve ergoterapi yöntemlerini kullanarak hastalarını tedavi etmektedir. Hastaların rehabilitasyon programı sonunda günlük aktivitelerini bağımsız, ağrısız yapmalarını sağlamayı ve yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlar.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Tedaviler
 • Fizik Tedavi
 • Aqua Terapi / Hidroterapi
 • Pediatrik Rehabilitasyon
 • Ortopedik Rehabilitasyon
 • Nörolojik Rehabilitasyon
 • Kardiopulmoner Rehabilitasyon
 • Robotik Rehabilitasyon
 • Lenfödem Rehabilitasyonu
 • Ergoterapi Uygulamaları
 • Pelvik Taban Rehabilitasyonu
 • Ağrı Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Medicana Bursa Hastanesi
Özel Medicana Bursa Hastanesi
275 metre uzaklıkta
Uzman kadrosu, modern teknolojisi ve ileri teknik alt yapısıyla Medicana Bursa; tüm branşları tek çatı altında toplayan tam teşekküllü sağlık hizmetiyle konumlandığı bölgeye yeni bir soluk getiriyor.
Özel Jimer Hastanesi
Özel Jimer Hastanesi
538 metre uzaklıkta
Özel Bursa Jimer Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum bölümü başta olmak üzere birçok farklı branşta sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Burtom Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi
Özel Burtom Biyofiz Nilüfer Tıp Merkezi uzman kadrosu, ileri teknoloji ürünü tibbi alt yapısı ile hizmet sunan Fizik tedavi ve rehabilitasyon tıp merkezidir.
Özel Ack Ürotaş Üroloji Tıp Merkezi
Özel Ack Ürotaş Üroloji Tıp Merkezinde böbrek ve idrar yollar, mesane taşlarını ameliyatsız ESWL yöntemi ile kırılarak tedavi edilmektedir.
Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
Özel A Merkez Diyaliz Merkezi
658 metre uzaklıkta
Merkezimiz 2012 yılında Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.
Özel Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Neoks Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 2006 yılında Bursa'da açmış olduğu şube ile Marmara Bölgesi'nde de aynı kalitede hizmet anlayışını uygulamaya geçirmiştir.
Çekirge Devlet Hastanesi
Çekirge Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağılığı Merkezi, DOSAB Semt Polikliniği ile birlikte 535 yatak kapasitesiyle Bursa merkezde hizmetlerini sürdürmektedir.
İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
T.C Sağlık Bakanlığı İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 1922 yılından beri ülkemizin tek hidroterapi hastanesi olarak hastalarına şifa dağıtmaya devam eden bir hastanedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel ROMMER International FTR Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉