Özel Merkez Prime Hastanesi

Özel Merkez Prime Hastanesi
Kurum Adı:Özel Merkez Prime Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Mutlukent, Yenikent Mah. Merkez Prime Kavşağı, 2424. Sok. No:25
Telefon:4446441
Web Sitesi:www.merkezprime.com.trHata Bildir
40.82117129.417545

Kurum Hakkında

1994 yılından beri Gebze bölgesinde sağlık hizmeti veren Merkez Sağlık Grubu çatısına yeni bir sağlık kurumunu eklemiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Merkez Prime Hastanesi, kurucumuz Dr. Hakan Höbek tarafından Haziran 2020’de açılmıştır. Sağlık hizmetlerimizi teknolojik imkanlarla birleştirerek deneyimli sağlık çalışanlarımızla uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz. Bu anlayışla, hasta odaklı ve multidisipliner yaklaşımı benimseyerek hizmet sağlamakta, sağlık alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri ve tıptaki yenilikleri takip etmekteyiz.

Merkez Prime Hastanesi’nde 27 bin m² kapalı alana sahip 14 katlı binamızda, 60 poliklinik ve 7 ameliyathane bulunmaktadır. Hastanemiz modern mimarisi ile hasta konforu ve güvenliği önemsenerek acil durumlarda hızlı müdahale yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Gece Polikliniklerimizde, hafta içi, cumartesi ve pazar dahil 18:00’den sabah 08:00’e Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Radyoloji, Ortopedi ve Mikrocerrahi, Çocuk Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon ve Acil Hizmetleri birimlerimizle hizmet verebilmekteyiz. Hasta odalarımız, hasta ve refakatçilerin rahatlığı düşünülerek beş yıldızlı otel konforunda ve gerekli tıbbi donanımla hazırlanmıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Birimimizde gebelik ve doğum süreci, alanında deneyimli medikal kadromuz ve doğum koçlarımızla titizlikle sürdürülmektedir. Hastanemizde, suyun rahatlatıcı gücüyle annenin doğumunu kolaylaştıran, bebeğin ise anne karnına benzer bir ortama doğumunu sağlayan Suda Doğum Alanımız bulunmaktadır. Kadın misafirlerimizin tercihlerine özel, kadın sağlık personelli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Birimimizde, çocuklarımızın hastane ortamını unutarak kendilerini güvende ve mutlu hissetmeleri için renkli ve eğlenceli bir tema oluşturulmuş, mimari yapısı oyun alanları ile zenginleştirilmiştir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Birimimiz yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ortopedi, Çocuk Göz ve Pedodonti hizmetlerimiz de verilmekte, Fizik Tedavi Bölümümüzde çocuklarımızın tedavisine uygun teknik donanımda ayrı bir çocuk bölümümüz bulunmaktadır.

Göz Kliniğimiz, çok sayıda özellikli teknolojik cihazla başlı başına bir göz hastanesi olabilecek teknik alt yapıya sahiptir. Ülkemizde sayılı yerde bulunan Smile Lazer teknolojisi ile hastalarımızı gözlük ve lenslerden kısa sürede ve güvenle kurtarabilmekteyiz.

Alışılagelmiş hastanelerden farklı olarak sağlığın desteklenmesinde önemli rol oynayan 1.400 m² Spa-Welness ve Fitness alanımızda yaşam kalitenizi yükselterek sağlıklı yaşamı destekleyici uygulamalar yapılmaktadır. Estetik, Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik birimimizde, deneyimli kadromuzla yurtiçi, yurtdışı hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız dolgu, mezoterapi başta olmak üzere birçok farklı uygulamalarla hastalarımıza sağlıklı ve doğal bir görünüm kazandırmaktayız.

Helikopter pistimiz ile uluslararası havaalanlarına ulaşım kolaylığımız, yurtdışı sağlık sigortalarıyla yaptığımız özel anlaşmalar ve ayrıcalıklı sağlık hizmetlerimizle sağlık turizminde aktif olarak yer almayı amaçlamaktayız. Tam donanımlı Göz Kliniğimiz (Smile Lazer), Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz (Suda Doğum), gelişmiş radyoloji ve görüntüleme hizmetlerimiz (BT, MR, Diş Tomografisi), Spa-Wellness ve Fitness alanımız (Estetik Kozmetik, Geleneksel Tıp, Saç Ekimi) başta olmak üzere tüm sağlık hizmetlerimiz ile yurtdışından gelen hastalarımıza kapsamlı sağlık hizmeti sağlayabilecek donanımdayız.

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK), özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası kurumları ve özel kurum anlaşmalarımız bulunmaktadır. Sağlık alanındaki tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, etik kurallara, bilimsel normlara uygun olarak siz değerli misafirlerimize hızlı ve güvenli sağlık hizmeti sağlamaya devam etmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Merkez Prime Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Merkez Prime Hastanesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Merkez Prime Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Merkez Prime Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Merkez Prime Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Merkez Prime Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gebze Merkez Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583
Medical Park Gebze Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Kavak Cad. No:5 Belediye Yanı
Beylikbağı Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Ulus Mah. Ankara Cad. No:76
Gebze Yüzyıl Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Sultan Orhan Mah. İlyas Bey Cad. No:38
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
3.4 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İlyas Uzuner Cad. No:1
Çayırova Tıp Merkezi
3.4 km. uzaklıkta
Özgürlük Mah. Adnan Kahveci Cad. No:64
Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz Mh. İstanbul Cad. No:38
Novak Gebze Diyaliz Merkezi
3.5 km. uzaklıkta
Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. No:36/1