Özel Merkez Prime Hastanesi

Özel Merkez Prime Hastanesi
Kurum Adı:Özel Merkez Prime Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Kocaeli
İlçe:Gebze
Adres:Mutlukent, Yenikent Mah. Merkez Prime Kavşağı, 2424. Sok. No:25
Telefon:4446441
Web Sitesi:www.merkezprime.com.trHata Bildir
40.82117129.417545

Kurum Hakkında

Özel Merkez Prime Hastanesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1994 yılından beri Gebze bölgesinde sağlık hizmeti veren Merkez Sağlık Grubu çatısına yeni bir sağlık kurumunu eklemiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Merkez Prime Hastanesi, kurucumuz Dr. Hakan Höbek tarafından Haziran 2020’de açılmıştır. Sağlık hizmetlerimizi teknolojik imkanlarla birleştirerek deneyimli sağlık çalışanlarımızla uluslararası standartlarda hizmet vermekteyiz. Bu anlayışla, hasta odaklı ve multidisipliner yaklaşımı benimseyerek hizmet sağlamakta, sağlık alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri ve tıptaki yenilikleri takip etmekteyiz.

Merkez Prime Hastanesi’nde 27 bin m² kapalı alana sahip 14 katlı binamızda, 60 poliklinik ve 7 ameliyathane bulunmaktadır. Hastanemiz modern mimarisi ile hasta konforu ve güvenliği önemsenerek acil durumlarda hızlı müdahale yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Gece Polikliniklerimizde, hafta içi, cumartesi ve pazar dahil 18:00’den sabah 08:00’e Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Radyoloji, Ortopedi ve Mikrocerrahi, Çocuk Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon ve Acil Hizmetleri birimlerimizle hizmet verebilmekteyiz. Hasta odalarımız, hasta ve refakatçilerin rahatlığı düşünülerek beş yıldızlı otel konforunda ve gerekli tıbbi donanımla hazırlanmıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Birimimizde gebelik ve doğum süreci, alanında deneyimli medikal kadromuz ve doğum koçlarımızla titizlikle sürdürülmektedir. Hastanemizde, suyun rahatlatıcı gücüyle annenin doğumunu kolaylaştıran, bebeğin ise anne karnına benzer bir ortama doğumunu sağlayan Suda Doğum Alanımız bulunmaktadır. Kadın misafirlerimizin tercihlerine özel, kadın sağlık personelli ameliyathanemiz bulunmaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Birimimizde, çocuklarımızın hastane ortamını unutarak kendilerini güvende ve mutlu hissetmeleri için renkli ve eğlenceli bir tema oluşturulmuş, mimari yapısı oyun alanları ile zenginleştirilmiştir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Birimimiz yanı sıra Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ortopedi, Çocuk Göz ve Pedodonti hizmetlerimiz de verilmekte, Fizik Tedavi Bölümümüzde çocuklarımızın tedavisine uygun teknik donanımda ayrı bir çocuk bölümümüz bulunmaktadır.

Göz Kliniğimiz, çok sayıda özellikli teknolojik cihazla başlı başına bir göz hastanesi olabilecek teknik alt yapıya sahiptir. Ülkemizde sayılı yerde bulunan Smile Lazer teknolojisi ile hastalarımızı gözlük ve lenslerden kısa sürede ve güvenle kurtarabilmekteyiz.

Alışılagelmiş hastanelerden farklı olarak sağlığın desteklenmesinde önemli rol oynayan 1.400 m² Spa-Welness ve Fitness alanımızda yaşam kalitenizi yükselterek sağlıklı yaşamı destekleyici uygulamalar yapılmaktadır. Estetik, Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik birimimizde, deneyimli kadromuzla yurtiçi, yurtdışı hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yaptığımız dolgu, mezoterapi başta olmak üzere birçok farklı uygulamalarla hastalarımıza sağlıklı ve doğal bir görünüm kazandırmaktayız.

Helikopter pistimiz ile uluslararası havaalanlarına ulaşım kolaylığımız, yurtdışı sağlık sigortalarıyla yaptığımız özel anlaşmalar ve ayrıcalıklı sağlık hizmetlerimizle sağlık turizminde aktif olarak yer almayı amaçlamaktayız. Tam donanımlı Göz Kliniğimiz (Smile Lazer), Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz (Suda Doğum), gelişmiş radyoloji ve görüntüleme hizmetlerimiz (BT, MR, Diş Tomografisi), Spa-Wellness ve Fitness alanımız (Estetik Kozmetik, Geleneksel Tıp, Saç Ekimi) başta olmak üzere tüm sağlık hizmetlerimiz ile yurtdışından gelen hastalarımıza kapsamlı sağlık hizmeti sağlayabilecek donanımdayız.

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK), özel sağlık ve tamamlayıcı sağlık sigortası kurumları ve özel kurum anlaşmalarımız bulunmaktadır. Sağlık alanındaki tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, etik kurallara, bilimsel normlara uygun olarak siz değerli misafirlerimize hızlı ve güvenli sağlık hizmeti sağlamaya devam etmekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Merkez Prime Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Merkez Prime Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Merkez Prime Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Merkez Prime Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Gebze Merkez Hastanesi
2003 yılında kurulan Özel Gebze Merkez Hastanesi, Kocaeli ve Gebze bölgesinin en modern hastanelerinden birisidir.
Özel Medical Park Gebze Hastanesi
Kocaeli Gebze'de kurulan 136 yatak kapasiteli, 7 ameliyathaneye sahip Medical Park Gebze Hastanesi, dahiliye, kadın doğum, kardiyoloji, KVC, genel cerrahi, çocuk ve birçok branşta hizmet vermektedir.
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi
Özel Beylikbağı Tıp Merkezi SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı ile anlaşmalı olarak hastalarımıza uzman doktor kadrosuyla haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Gebze Yüzyıl Hastanesi
Özel Yüzyıl Hastanesi 1996 yılı Ekim ayında Gebze Bölgesinin ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Çayırova Tıp Merkezi
Kurulduğumuz ilk günden itibaren insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız ile Çayırova’yı daha sağlıklı bir geleceğe taşımak için tamamen sağlık projesi üzerine inşa edilen yeni modern binamızda hizmet veriyoruz.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi
Gebze Fatih Devlet Hastanesinin yeni binasında; 400 hasta yatağı, 12 ameliyathane, 68 yoğun bakım yatağı, 35 kişilik fizik tedavi ünitesi, tek kişilik doğum odaları, diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, Kalp damar cerrahisi ve koro
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi yaklaşık 5.000 metrekarelik kapalı kullanım alanı, açık-kapalı otoparkı, 2 ameliyathanesi ve 20 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezi
Özel Novak Gebze Diyaliz Merkezinde pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Merkez Prime Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉