Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Toroslar
Adres:Zeki Ayan Mah. Okan Merzeci Bulv. No:355/A
Telefon:4440715
Web Sitesi:www.toroslarmoderntip.com.trHata Bildir
36.81816434.608347

Kurum Hakkında

Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi, Mersin ili Toroslar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık hizmetlerinde geleceği bugünden yakalayan vizyonuyla hizmet alanını genişletmeye karar veren Modern Akademi, 20 Aralık 2017'de "Toroslarda Sağlık Var" sözüyle hizmet getirmiştir. Hasta haklarına dayalı sağlık hizmeti anlayışı ile hizmet veren hastanemiz, konumlandığı bölgede bir referans merkezi olma yolunda hızla ilerlemekte, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Fırat Yorulmaz
Oğlumun sünnetini yaptırdım ve hiç memnun kalmadım sonrasında birkaç kişinin de memnun kalmadığını duydum.
Ali Gokçe
★★
Vermiş olduğunuz 3218644 numaralı tlf numaranızdan iletişime geçemiyoruz eski numaranızmı çalıyor açan yok lütfen iletişim numaralarını yenilerseniz size daha hızlı ulaşırız.. Randevu alamıyoruz...

Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.1 / 5

Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Toplam 34 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi
Özel Mersin Tüp Bebek Merkezi, kadın hastalıkları ve oğum uzmanı Op. Dr. Necip Öztürk'ün direktörlüğünde bebek özlemi çeken aileler için tüp bebek tedavisi hizmeti sunmaktadır.
Özel Mersin Su Hastanesi
Özel Mersin Su Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Özel Mersin Su Hastanesi 81 yataklı olup; 4 adet ameliyat salonu, 17 adet yenidoğan yoğun bakım küvözü, 24 adet genel yoğun bakım yatağı, 8 adet koroner yoğun bakım yatağı, 6 adet acil servİs gözlem yatağı, 32 adet yatakliı servİs
Özel Mersin Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezimiz 30+1 makine ruhsatı ile Mersin İlinde diyaliz makine kapasitesi en yüksek diyaliz merkezi unvanını taşımaktadır.
Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezi
28 yataklı Özel FMC Mersin Diyaliz Merkezinde hemodiyaliz tedavisi ve ev hemodiyalizi tedavisi yapılmaktadır.
Özel Mersin NivGöz Merkezi
Özel Mersin NivGöz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile sizlere sunmaktadır.
Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi
2003 yılında kurulan Özel Mersin Göz Merkezi'nden aldığı deneyimle, 13 Nisan 2017’den bu yana Özel Mersin Park Göz Cerrahi Lazer Göz Merkezi olarak yeni binamızda Mersin'de hizmet vermekteyiz.
Toros Devlet Hastanesi
Toros Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Mersin Toros Devlet Hastanesi 2013 yılı Şubat ayında yeni hizmet binasına taşınmış ve 250 yatak kapasiteli olarak hizmetlerine devam etmektedir.
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi
Özel Dr. İsmail Şahin Dahiliye Dal Merkezi Mersin merkezde hizmet sunmakta olup dahiliye ve acil polikliniği mevcuttur.
Özel Imc Hastanesi
Özel Imc Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel IMC Hastanesi olarak konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanlarımız, güncel teknolojimiz, tecrübelerimiz ve sizleri ağırlamak için 24 saat görev başında olan tüm personellerimizle kapılarımız sonuna kadar açık, siz değerli m
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Modern Akademi Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉