Özel Nefromer Diyaliz Merkezi

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefromer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5
Telefon:0 (532) 672-2280
Web Sitesi:www.nefromer.comHata Bildir
39.76144439.509299

Kurum Hakkında

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi, Erzincan şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Nefromer Diyaliz Merkezi yeni yönetim, yeni dizaynı ve kaliteli tedavi ilkesi ile hizmetinizdedir. Hemodiyaliz tedavi hizmetimiz; BRAUN marka makinelerimiz ve kaliteli tıbbi malzeme kullanılmak suretiyle yapılmaktadır. Merkezimiz bünyesinde kadrolu Uzman Hekim bulunmaktadır. Tüm tedavi uygulamaları Uzman Hekim gözetimindeki deneyimli sağlık personeli tarafından yürütülmektedir.

Hepatit-B makinemiz için ayrı oda bulunmaktadır. Salgın hastalık uygulamaları kapsamında izole yataklarımız mevcuttur. Ayrıca hijyen tedbirleri kapsamında düzenli temizlik ve havalandırma yanında, tedavi esnasında hastalarımız ve personelimiz için koruyucu ekipman kullandırılmaktadır.

Mobirise

Su sistemimiz “Çift Reverse Osmose” donanımı ile çalışmakta olup UV ve ENDOTOKSİN filtreleri mevcuttur. Su sisteminin düzenli bakım ve kontrolü FRESENİUS teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Elektrik sistemi jeneratör ile desteklenmiştir.

Merkezimize ait iki adet hasta nakil aracımız ile hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrasında en hızlı şekilde evlerine nakledilmektedir. Tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan hastalarımız da aynı şekilde evlerinden alınmakta ve tecrübeli personelimiz tarafından yine evlerine bırakılmaktadır.

Mobirise

Hemodiyaliz ünitemiz haftanın 6 günü açık olup, sabah, öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Hastalarımız için kahvaltı, çay ve kahve servisi bulunmaktadır. Hasta yakınlarımız için servis, dinlenme alanı ve içecek hizmeti sunulmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcuttur. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Nefromer Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2011 yılında açılmış olup 235 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.
Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2018 yılında 25 bin metrekare alan içerisinde 9 bin 200 metrekare kullanım alanı olan yeni hastane binasına taşınan kurum son model cihazlarla donatılmıştır. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Ağız Diş Sağlığı Eğitim ve Araştır
Özel Neon Hastanesi
Özel Neon Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Özel Neon Hastanesi teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı, Türkiye ve Avrupa standartlarının da üzerinde, dünya standartlarını baz alarak Erzincanımıza yakışır bir sağlık kuruluşu yaratma amacıyla kurulmuştur.
Üzümlü Devlet Hastanesi
Üzümlü Devlet Hastanesi
17 km. uzaklıkta
Erzincan Üzümlü Devlet Hastanesi 2011 yılında 25 yataklı yeni yapılan hastane binasında hizmete başlamıştır. İlçemiz Devlet hastanesi ilçe merkezinde 6900 kişi belde ve köylerde dahil olmak üzere toplam 12995 kişiye sağlık hizmeti
Kelkit Devlet Hastanesi
Kelkit Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
Kelkit Devlet Hastanesi Gümüşhane Erzincan Karayolu üzerinde 4. km. de 13 farklı branşta sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 21 Uzman Hekim kadrosu ile bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yerinde karşılamayı hedeflemektedir.
Kemah İlçe Hastanesi
Kemah İlçe Hastanesi
44 km. uzaklıkta
10 yataklı yeni Kemah İlçe Hastanesi binamız 2016 yılında hizmete açılmış sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.
Çayırlı Devlet Hastanesi
Çayırlı Devlet Hastanesi
45 km. uzaklıkta
3 katlı olarak inşa edilen 10 yatak kapasiteli Çayırlı Devlet Hastanesi yeni binasında hizmet sunmaktadır.
Otlukbeli İlçe Devlet Hastanesi
Otlukbeli İlçe Devlet Hastanesi 10 yataklı olup zemin kat da dahil olmak üzere 3 kattan ve 24 bölümden ibaret olup koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉