Özel Nefromer Diyaliz Merkezi

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Nefromer Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5
Telefon:0 (532) 672-2280
Web Sitesi:www.nefromer.comHata Bildir
39.76144439.509299

Kurum Hakkında

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi yeni yönetim, yeni dizaynı ve kaliteli tedavi ilkesi ile hizmetinizdedir. Hemodiyaliz tedavi hizmetimiz; BRAUN marka makinelerimiz ve kaliteli tıbbi malzeme kullanılmak suretiyle yapılmaktadır. Merkezimiz bünyesinde kadrolu Uzman Hekim bulunmaktadır. Tüm tedavi uygulamaları Uzman Hekim gözetimindeki deneyimli sağlık personeli tarafından yürütülmektedir.

Hepatit-B makinemiz için ayrı oda bulunmaktadır. Salgın hastalık uygulamaları kapsamında izole yataklarımız mevcuttur. Ayrıca hijyen tedbirleri kapsamında düzenli temizlik ve havalandırma yanında, tedavi esnasında hastalarımız ve personelimiz için koruyucu ekipman kullandırılmaktadır.

Mobirise

Su sistemimiz “Çift Reverse Osmose” donanımı ile çalışmakta olup UV ve ENDOTOKSİN filtreleri mevcuttur. Su sisteminin düzenli bakım ve kontrolü FRESENİUS teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Elektrik sistemi jeneratör ile desteklenmiştir.

Merkezimize ait iki adet hasta nakil aracımız ile hastalarımız evlerinden alınmakta ve tedavi sonrasında en hızlı şekilde evlerine nakledilmektedir. Tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan hastalarımız da aynı şekilde evlerinden alınmakta ve tecrübeli personelimiz tarafından yine evlerine bırakılmaktadır.

Mobirise

Hemodiyaliz ünitemiz haftanın 6 günü açık olup, sabah, öğlen ve akşam seansları ile hizmet vermektedir. Hastalarımız için kahvaltı, çay ve kahve servisi bulunmaktadır. Hasta yakınlarımız için servis, dinlenme alanı ve içecek hizmeti sunulmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve özel sigortalar ile anlaşmamız mevcuttur. Hizmetlerimizin karşılığında anlaşmalı kurum hastalarından hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefromer Diyaliz Merkezi, Erzincan şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Nefromer Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Başbağlar Mah. Hacı Ali Akın Cad. No:32
Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Terzibaba Cad. No:4
Neon Hastanesi
3.7 km. uzaklıkta
Sivas-Erzincan Karayolu Ergan AVM Karşısı
Kelkit Devlet Hastanesi
38.5 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. 17 Şubat Bulv. No:104
Kemah İlçe Hastanesi
44.3 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kemalcantürk Cad.
Çayırlı Devlet Hastanesi
45.4 km. uzaklıkta
Çayırlı Devlet Hastanesi Erzincan
Otlukbeli İlçe Hastanesi
49.4 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Ersoy Mah