Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksimed Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6
Telefon:0 (262) 311-1100
40.76387329.959500

Kurum Hakkında

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi; Mayıs 2010 tarihinde İzmit merkezinde hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden itibaren çevre illerden Bolu, Düzce, Yalova ve de Kocaelinin tum ilçelerine hizmet vermektedir.

Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış ile ilgili hastalıklar nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Orhan Gürsel · 28 Şubat 2019

Tüm personele sıcak ilgilerinde dolayı teşekkür ederım. böyle tesisi izmite kazandıranlara da ayrıca teşekkür ederım. Orhan Gürsel Fmfklin Mili Eğitim Müdürü Yahya Kaptan Izmit

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kocaeli Tıp Merkezi

260 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:37

FMC İzmit Diyaliz Merkezi

460 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:102

Konak Hastanesi

510 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:44

RTS İzmit Diyaliz Merkezi

550 metre uzaklıkta

Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:29

Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

670 metre uzaklıkta

Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit

Denge Tıp Merkezi

680 metre uzaklıkta

Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4