Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kurum Adı:Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenişehir Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:6
Telefon:0 (262) 311-1100
Web Sitesi:www.kocaelihiperbarik.comHata Bildir
40.76387329.959500

Kurum Hakkında

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi; Mayıs 2010 tarihinde İzmit merkezinde hizmete açılmıştır. Kurulduğu günden itibaren çevre illerden Bolu, Düzce, Yalova ve de Kocaelinin tum ilçelerine hizmet vermektedir.

Merkezimizde, iyileşmeyen yaralar (Şeker hastalığına bağlı olanlar veya olmayanlar), kemik iltihapları, ani işitme ve görme kayıpları, soba-tüpgaz zehirlenmesi gibi olan hastalar tedaviye alınmaktadır. Ayrıca dalgıç muayenesi ve vurgun dahil dalış ile ilgili hastalıklar nedeniyle başvuran profesyonel, amatör tüm dalgıçlara hizmet vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp
  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Zübeyde Laçin
★★★
Abimde tek kulaktaki 0 olan duyma yetisi ani işitme kaybı neticesinde tamamen gitti. 1972 doğumlu. Şu an 4 gündür Kocaeli Üniversitesinde steroid ve kulağa enjeksiyon tedavisi yapılmakta. Müdaheleye ilk 36-40 saat içerisinde başlanmıştır. Hiperbarik oksijen tedavisini sizin kurumunuzda sgk kapsamında ücretsiz alabilirmiyiz. Bunun için ne gerekir. Hemen başlamamız mümkünmü. Dr raporu alına bilir bunun için deniyor. Yol gösterirseniz çok memnun olucam. Şimdiden teşekkürler.
TC Orhan Gürsel
★★★★★
Tüm personele sıcak ilgilerinde dolayı teşekkür ederım. böyle tesisi izmite kazandıranlara da ayrıca teşekkür ederım. Orhan Gürsel Fmfklin Mili Eğitim Müdürü Yahya Kaptan Izmit

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmit Diyaliz Merkezinde haftanın 6 günü hemodiyaliz tedavisi hizmeti sunulmaktadır.
Özel Konak Hastanesi
Özel Konak Hastanesi
512 metre uzaklıkta
Özel Konak Hastanesi, güçlü uzman kadrosuyla Kardiyoloji'den Çocuk Hastalıkları'na, Radyoloji'den Genel Cerrahi'ye kadar bireyin yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm sağlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunuyor.
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
Özel İzmit Diyaliz Merkezi
545 metre uzaklıkta
İlk olarak 2006 yılında faaliyetine başlayan RTS İzmit Diyaliz Merkezi, Kasm 2015 te son teknoloji ürünler kullanılarak hazırlanan yeni hizmet binamıza taşınmıştır.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri konusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özel Denge Tıp Merkezi
Özel Denge Tıp Merkezi
680 metre uzaklıkta
Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü.
Özel Cihan Hastanesi
Özel Cihan Hastanesi
705 metre uzaklıkta
Cihan Hastanesi Bekirpaşa'da 9.000 m2 kapalı alana sahiptir. 17 Mayıs 2013 tarihinden itibaren hastalarımızın hizmetindeyiz.
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Özel Mavi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı üzerinde hizmet vermektedir.
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi
796 metre uzaklıkta
Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi 2008 yılında kurulmuş bulunan Özel İHY Sağlık ve AVM San.Tic.Ltd.Şti.'nin ilk sağlık hizmetleri projesidir.
Özel Renalis Diyaliz Merkezi
Özel Renalis Diyaliz Merkezi uzman ve deneyimli kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Oksimed Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉