Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi
Kurum Adı:Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi
Kategori:Onkoloji Merkezi
Şehir:Mersin
İlçe:Yenişehir
Adres:Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448
Telefon:0 (324) 329-4411
Web Sitesi:onko.com.trHata Bildir
36.77849634.579321

Kurum Hakkında

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Onko Mersin Şubemiz, bölgenin ilk ve tek özel onkoloji merkezi olarak radyoterapi hizmetine başlamıştır.

Bu güne kadar Mersin'de sadece devlet hastanesinde onkoloji servisi bulunmaktayken Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi sayesinde Mersinli hastalar şehir dışına gitmek zorunda kalmayacaktır. Hastalara yaptığımız ışın tedavisinde herhangi bir ücret farkı alınmamaktadır, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmamız vardır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Radyasyon Onkolojisi

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mersin Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
Bünyesinde 16 hastayı aynı anda Hiperbarik Oksijen tedavisine alabilecek, dünyadaki son bilimsel araştırmalar ve kalite standartları ışığında üretilmiş basınç kabini bulunmaktadır.
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi
Özgür Yaşam FTR Merkezi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına elverişli olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah binasında hizmet vermektedir.
Özel Yenişehir Hastanesi
Mersin Özel Yenişehir Hastanesi Temelden hastane olarak projelendirilip inşa edilen ve bu özelliği ile Mersin'in tek hastanesi olan Özel Yenişehir Hastanesi 2002 yılında hizmete girmiştir.
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi
Uzman sağlık çalışanları ile Forum Yaşam Hastanesi; bölgenin ve tüm Türkiye’nin sağlık alanındaki eksikleri göz önüne alınarak geliştirildi ve Nisan 2010 tarihinde faaliyetlerine başladı.
Özel Mersin Akademi Hastanesi
Özel Mersin Akademi Hastanesi olarak 10000 metrekare kapalı alanda, kadro ve teknolojisini yenileyerek halkımızın hizmetine girmiştir.
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde bikarbonatlı hemodiyaliz hizmeti sunulmaktadır.
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi
Mersin Özel Sağlık hizmetleri Özel Ata Mersin Diyaliz merkezimizde hastalara sunulan hizmet standardının diyaliz ile kaliteli yaşam ve güleryüz odaklı olmasını hedefleyerek 2001 yılında kurulmuştur.
Özel Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi
Mersin Fizyotıp FTR Tıp Merkezi olarak Mezitlide rehabilitasyon ve fizik tedavi alanında hizmet vermek için yeni binamızda sizlerleyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉