Özel Ovam Tıp Merkezi

Özel Ovam Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Ovam Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Dilovası
Adres:Cumhuriyet Mah. Bağdat Cad. No:84
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
40.78556629.539948

Kurum Hakkında

Özel Ovam Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Tesisimiz Kocaeli ili Dilovası ilçesi Cumhuriyet mah. Bağdat cd. No:84 adresinde, 1 acil ambulans ve 4 nakil ambulans ile faaliyet göstermektedir. Tıp merkezimizin göz, kbb, genel cerrahi, kadın doğum ve ortopedi branşlarında cerrahi operasyon yapma izni bulunmaktadır. Ayrıca 7 adet müşahade hasta yatağı mevcuttur. Sürekli daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Temel İlk Yardımcı Eğitimi, İşe Giriş Raporları ve Gemi Adamı Olur Raporları da merkezimizde verilmektedir.

Özel Ovam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ovam Tıp Merkezi, Kocaeli ili Dilovası ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Özel Ovam Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Ovam Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Ovam Tıp Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Ovam Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dilovası Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah. No:34

Gebze Yüzyıl Hastanesi

8.6 km. uzaklıkta

Sultan Orhan Mah. İlyas Bey Cad. No:38

Medical Park Gebze Hastanesi

8.7 km. uzaklıkta

Kavak Cad. No:5 Belediye Yanı

Gebze Şifa Tıp Merkezi

9 km. uzaklıkta

Tatlı Kuyu Mahallesi Körfez Caddesi No:24

Sentez Tanı Görüntüleme Merkezi

9 km. uzaklıkta

Güzeller Mah. Bağdat Caddesi No:187/2

Gebze Merkez Hastanesi

9.3 km. uzaklıkta

Güzeller Mahallesi Bağdat Caddesi No:583