Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:100. Yıl Mh. 85017 Sk. No:9/A Çukurova
Telefon:0 (322) 256-3177
Web Sitesi:www.tupbebekmerkezi.netHata Bildir
37.04387535.252039

Kurum Hakkında

Merkezimiz, hastalarımızın rahat edebileceği bekleme salonu, kantin, iki ameliyathane, IVF, Androloji, Endokrin laboratuvarları, bir toplantı salonu ve 12 hasta odası ile ayakta tedavi (outpatient) hizmeti veren modern bir kliniktir.

Erkek ve kadın infertilitesinin tanısı ve amaca yönelik semen analizi, hormonlar dahil tüm laboratuvar tetkikleri, ultrasonografi, laparoskopi ve ofis histeroskopi, kontrollü ovulasyon takibi, sperm yıkama ve aşılama, IVF, testis biyopsisi ve gerektiğinde testis dokusu dondurma, mikroinjeksiyon (ICSI), embriyo dondurma (freezing), lazerle assisted hatching ve PGD gibi tüm uygulamalar için her türlü teknolojik alt yapıya sahiptir.

Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi Kadın Sağlığı ve infertilite (kısırlık) konusunda tanı ve tedavi hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Yardımla Üreme Teknikleri her geçen gün baş döndürücü bir hızla gelişmekte olup, en son bilgileri, infertil (kısır) çiftlere, psikolojik ve sosyal olarak sıcak ve samimi bir atmosferde aktarmak bu merkezin amacı olacaktır.

21 Eylül 2003 tarihinde her yönüyle hizmete hazır hale gelen ve son teknoloji ile donanmış olan bu merkez, şu anda Türkiye'nin en büyük tüp bebek merkezlerinden biri olmanın gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

Merkezimizde kadin hastalıkları teşhis ve tedavisi için jinekolojik muayeneler, laboratuar tetkikleri, uzman ve deneyimli hekimlerimizce yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Üroloji
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Biyokimya
  • Tüp Bebek

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Prof. Dr. M. Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

EPC Hastanesi
470 metre uzaklıkta
100. Yıl Mah. Carrefoursa AVM Yanı
Medline Adana Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No:234 Seyhan
Adana Doktor Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No:230
Adana Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Blv. 84282 Sok. No:11
FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
2000 Evler Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:60/A
Seyhan Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Huzurevleri Mh. 77214 Sk. No: 10/A Çukurova
Akdeniz Üroloji Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Yurt Mah. Kurttepe Cad. No:20/A