Özel Renalege Diyaliz Merkezi

Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Turgutlu
Adres:Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155
Telefon:0 (236) 313-9995
38.49553627.721873

Kurum Hakkında

2001 yılında kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve tedavisinde sürdürülebilir başarı amacımızdır, Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi kendini mümkün olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 40’in üzerinde alanında deneyimli çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Renalege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak içindir. Renalege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaya da zaman ayırır. İnanıyoruz ki; ancak o zaman hastalarımızı, sorumluluk almaları konusunda cesaretlendirebilir ve yüksek kalitede bakımı garanti edebiliriz.

Renalege, bir taraftan renal hasta bakımında kaliteye odaklanırken, diğer taraftan sürdürülebilir bir gelecek için sürekli olarak yenilikçi konseptler geliştirmeye çabalamaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Renalege Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Renalege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Renalege Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Renalege Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Renalege Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Renalege Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turgutlu Odak Tıp Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Selvilitepe Mh. Av. Raşit Akan Sk No:26

Egeumut Hastanesi

2.1 km. uzaklıkta

Yıldırım Mh. Gar Sk. No:38 Turgutlu

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Subaşı Mahallesi Son Sokak No:18/1

Turgutlu Devlet Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Subaşı Mah. Son Sk. No:18

Manisa Şehir Hastanesi

26.1 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. 132. Sokak No:15

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

27.7 km. uzaklıkta

Şehitler Mh. 814 Sk. No:28

Kemalpaşa Devlet Hastanesi

27.9 km. uzaklıkta

Kırovası Küme Bulvarı 8 Eylül Mahallesi 81/1 Sok.