Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Manisa
İlçe:Turgutlu
Adres:Subaşı Mahallesi Son Sokak No:18/1
Telefon:0 (236) 314-6000
38.49073727.691658

Kurum Hakkında

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23.05.2007 tarih ve 4667 sayılı Bakanlık Oluru ile 10 Standart Ünit Kapasiteli olarak faaliyete başladı. 20 Standart Ünitli olarak hizmete devam eden Merkezimize hizmet binası kazandırılması için Sağlık Bakanlığı 2012 bütçesi dahilinde yatırım kararı almıştır.

Turgutlu Ağız ve Diş Merkezi yeni hizmet binası 2013 yılı itibari ile yapıma başlanmış olup, 2014 yılında yeni binasında 20 üniteyle başta Turgutlu olmak üzere çevredeki il ve ilçelerdeki hastalara hizmet vermektedir.

4 katlı ve 3500 metrekare kapalı alanda hizmete giren Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 23 hekimle hizmet veriyor. 300 Yataklı Turgutlu Devlet hastanesinin yanına yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 23 standart, 1 acil, 1 hükümlü, 1 engelli ve 1 özel ünite bulunuyor.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuTurgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Turgutlu Devlet Hastanesi

140 metre uzaklıkta

Subaşı Mah. Son Sk. No:18

Turgutlu Odak Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Selvilitepe Mh. Av. Raşit Akan Sk No:26

Egeumut Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Yıldırım Mh. Gar Sk. No:38 Turgutlu

Renalege Diyaliz Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Ankara-İzmir Asfalt Yolu Üzeri No:155

Manisa Şehir Hastanesi

24.2 km. uzaklıkta

Adnan Menderes Mh. 132. Sokak No:15

Kemalpaşa Devlet Hastanesi

25.3 km. uzaklıkta

Kırovası Küme Bulvarı 8 Eylül Mahallesi 81/1 Sok.