Özel Roma Med Tıp Merkezi

Özel Roma Med Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Roma Med Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Muğla
İlçe:Bodrum
Adres:Atatürk Bulvarı Merkez Mh. No:203 Konacık
Web Sitesi:www.romamed.com.tr
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.051758227.3822856

Kurum Hakkında

Özel Roma Med Tıp Merkezi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

İyi sağlık hizmetini uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlayarak bizzat hekimlerin ortaklığı ile kurulan özel RomaMed tıp merkezi Bodrum Bitez kavşağında hizmet vermeye başladı.

Bizler sağlık hizmetlerinin yönetiminin hastanın ihtiyaçlarını doğrudan anlayabilecek hekimler tarafından organize edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kaliteli ve hızlı sağlık hizmetinin uygun fiyatlar ile de verilebileceğine inanıyoruz. İnsanı önceleyen yaklaşımımızla, kendi yakınlarımıza hizmet verir gibi sağlık dağıtmaya çabalıyoruz.

Özel Roma Med Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Roma Med Tıp Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Roma Med Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Roma Med Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Özel Roma Med Tıp Merkezi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Roma Med Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ege Bodrum Diyaliz Merkezi
230 metre uzaklıkta
Konacık Mah. Atatürk Bulvarı. 150/1
Güvençer - Çiftçi Kadın Sağlığı Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Konacık Mh. FSM Cd. Dedebekirler Sk. No:7
İnter Tıp Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Cevat Şahir mah. Sadi Irmak Cad. No:17
Acıbadem Bodrum Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Ortakent Mahallesi Gölbaşı Sokak No:11
Clinic İnternational Tıp Merkezi
3.6 km. uzaklıkta
Kıbrıs Şehitleri Cad. No:181
Bodrum Devlet Hastanesi
3.9 km. uzaklıkta
Yeniköy Mah. Elmadağ Cad. No:33