Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:Canik
Adres:Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.comHata Bildir
41.27407436.350564

Kurum Hakkında

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 yılında hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları kullanarak hastaları için en iyi ve hızlı tedavi yöntemlerini geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi yöntemlerini kullanmanın aksine kendi tedavi yöntemlerinide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır.

Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Demir
★★★★★
Benim de ayak ağrılarım var gitmediğim doktor kalmadı bir çare bulamadım eniştem Romatemi tavsiye etti o da tedavi görüyor ve çok memnun bende en kısa zamanda tedavi olmak istiyorum umarım ağrılarıma bir çare bulunur...

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 61 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Samsun Hastanesi
810 metre uzaklıkta
Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No:85
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım
Büyük Anadolu Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Atatürk Bulvarı No:62
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi
Samsun Diyaliz Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63
Atasam Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Derebahçe Mahallesi Bahçıvan Sokak. No:14