Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Kurum Adı:Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Samsun
İlçe:Canik
Adres:Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik
Telefon:4447686
41.27407436.350564

Kurum Hakkında

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 yılında hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları kullanarak hastaları için en iyi ve hızlı tedavi yöntemlerini geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi yöntemlerini kullanmanın aksine kendi tedavi yöntemlerinide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır.

Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili Canik ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mehmet Demir · 4 Aralık 2012

Benim de ayak ağrılarım var gitmediğim doktor kalmadı bir çare bulamadım eniştem Romatemi tavsiye etti o da tedavi görüyor ve çok memnun bende en kısa zamanda tedavi olmak istiyorum umarım ağrılarıma bir çare bulunur...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 58 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medicana Samsun Hastanesi

810 metre uzaklıkta

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No:85

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi

Samsun Diyaliz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

Atasam Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Derebahçe Mahallesi Bahçıvan Sokak. No:14

Çokay Diyaliz Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139