Özel Samandağ Deniz Hastanesi

Özel Samandağ Deniz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Samandağ Deniz Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:Samandağ
Adres:Cumhuriyet Mah. Cengiz Topel Cad. No:21
Telefon:0 (326) 512-9999
Web Sitesi:denizhastanesi.com.trHata Bildir
36.08436335.988995

Kurum Hakkında

Özel Samandağ Deniz Hastanesi, halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, Hatay ili Samandağ İlçesi Cumhuriyet Mahallesi içerisinde oldukça stratejik bir konuma sahiptir.

Hastanemiz bünyesinde; 28 adet birinci sınıf oda, 8 adet gözlem yatağı, 27 adet genel yoğun bakım yatağı, 20 adet yenidoğan yoğun bakımyatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı ile 3 adet ameliyathane ve 2 adet doğumhanesi bulunmaktadır.

Hastanemiz; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Reabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Psikiyatri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalık vakalarını kabul ve tedavi etmektedir. Bu uzmanlık dallarını gerektiren her türlü ameliyat ve ileri tedaviler yapılmakta olup, yataklı servislerimizde medikal ve cerrahi işlemlere ilişkin hasta yatışlarına uygun ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olarak hizmet sunulmaktadır. Bunların dışında kalan hastalık vakalarından, derhal müdahale edilmediği taktirde hayati tehlikesi mevcut olan acil vakalar, hastaneye yatırılarak ilk tıbbi müdahale ve tedavileri yapılarak; Kanunun tanıdığı haklar saklı kalmak kaydıyla, tıbbi stabilizasyon sağlandıktan sonra hastanın durumuna göre taburcu edilecek veya sağlık güvencesine göre ilgili diğer hastanelere nakilleri sağlanmaktadır. Hastanemiz de Radyoloji ve Merkez (Biyokimya Laboratuvarı ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı) bulunmaktadır. Ayrıca hastalarımıza ait röntgen, tomografi, Emar, mamografi görüntüleri çekimin hemen ardından poliklinik ve servislerde bulunan bilgisayardan PACS sistemi hekim tarafından izlenebilmektedir. Merkez laboratuarımızda ilgili testlerin çalışmaları yapılmaktadır. Uyku Odası, EEG, EMG testleri yapılmaktadır. Hastalarımız, önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Özel Samandağ Deniz Hastanesinin uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Samandağ Deniz Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Samandağ Deniz Hastanesi, Hatay ili Samandağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Samandağ Deniz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Samandağ Deniz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Samandağ Deniz Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Samandağ Deniz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Güneypark Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Atatürk Mah. Korutürk Cad. No:20 Samandağ
Samandağ Devlet Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Atatürk Mah. Ortaokul Caddesi
Karaçay Tıp Merkezi
7.5 km. uzaklıkta
Uzunbağ Beldesi Tomruksuyu Kavşağı
Emir Diyaliz Merkezi
18.3 km. uzaklıkta
Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Hatay Hastanesi
18.4 km. uzaklıkta
Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.
Doğu Akdeniz Hastanesi
18.7 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
19.6 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 624. Sk. No:20