Özel Samandağ Deniz Hastanesi

Özel Samandağ Deniz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Samandağ Deniz Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Hatay
İlçe:Samandağ
Adres:Cumhuriyet Mah. Cengiz Topel Cad. No:21
Telefon:0 (326) 512-9999
Web Sitesi:denizhastanesi.com.trHata Bildir
36.08436335.988995

Kurum Hakkında

Özel Samandağ Deniz Hastanesi, Hatay ili Samandağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Samandağ Deniz Hastanesi, halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, Hatay ili Samandağ İlçesi Cumhuriyet Mahallesi içerisinde oldukça stratejik bir konuma sahiptir.

Hastanemiz bünyesinde; 28 adet birinci sınıf oda, 8 adet gözlem yatağı, 27 adet genel yoğun bakım yatağı, 20 adet yenidoğan yoğun bakımyatağı, 4 adet koroner yoğun bakım yatağı ile 3 adet ameliyathane ve 2 adet doğumhanesi bulunmaktadır.

Hastanemiz; İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Reabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Psikiyatri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji uzmanlık dallarını ilgilendiren hastalık vakalarını kabul ve tedavi etmektedir. Bu uzmanlık dallarını gerektiren her türlü ameliyat ve ileri tedaviler yapılmakta olup, yataklı servislerimizde medikal ve cerrahi işlemlere ilişkin hasta yatışlarına uygun ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olarak hizmet sunulmaktadır. Bunların dışında kalan hastalık vakalarından, derhal müdahale edilmediği taktirde hayati tehlikesi mevcut olan acil vakalar, hastaneye yatırılarak ilk tıbbi müdahale ve tedavileri yapılarak; Kanunun tanıdığı haklar saklı kalmak kaydıyla, tıbbi stabilizasyon sağlandıktan sonra hastanın durumuna göre taburcu edilecek veya sağlık güvencesine göre ilgili diğer hastanelere nakilleri sağlanmaktadır. Hastanemiz de Radyoloji ve Merkez (Biyokimya Laboratuvarı ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı) bulunmaktadır. Ayrıca hastalarımıza ait röntgen, tomografi, Emar, mamografi görüntüleri çekimin hemen ardından poliklinik ve servislerde bulunan bilgisayardan PACS sistemi hekim tarafından izlenebilmektedir. Merkez laboratuarımızda ilgili testlerin çalışmaları yapılmaktadır. Uyku Odası, EEG, EMG testleri yapılmaktadır. Hastalarımız, önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Özel Samandağ Deniz Hastanesinin uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Samandağ Deniz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Samandağ Deniz Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Samandağ Deniz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Özel Samandağ Deniz Hastanesi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Güneypark Hastanesi
Özel Güneypark Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Hastanemiz, büyük bir yatırım olmasının yanı sıra barındırdığı yüksek teknolojik imkânlar ve özenle seçilmiş hekim kadrosuyla özel hastanecilik alanına tam donanımıyla adımını atmıştır.
Samandağ Devlet Hastanesi
Samandağ Devlet Hastanesi
638 metre uzaklıkta
Hatay Samandağ Devlet Hastanesi 50 yataklı olup poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.
Özel Karaçay Tıp Merkezi
Özel Karaçay Tıp Merkezi, Hatay Samandağ ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel Emir Diyaliz Merkezi
Özel Emir Diyaliz Merkezi
18 km. uzaklıkta
Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi
18 km. uzaklıkta
1990 yılında kurulan ve halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 2008 yılında yeniden yapılanmaya giren Özel Hatay Hastanesi 32 yatak, 2 ameliyathane, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanı
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi, 1997 yılında Antakya’da kuruldu. Hastane, 64 yataklı olup dahili ve çocuk yoğun bakım ünitelerine sahip. Ayrıca iki adet doğum salonu ve üç adet ameliyathane de mevcuttur.
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle faaliyet göstermektedir.
Özel Antakya Diyaliz Merkezi
2 katlı merkezde, 1100 m2 lik bir alanda, modern ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Antakya Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model toplam 42 cihazımızla hastalarımıza tedavi hizmeti sağlamaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Samandağ Deniz Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉