Özel Emir Diyaliz Merkezi

Özel Emir Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Emir Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Telefon:0 (326) 223-8787
Web Sitesi:emirdiyaliz.comHata Bildir
36.19367836.141627

Kurum Hakkında

Emir Diyaliz Merkezi 12.07.2001 yılında Dahiliye Uzmanı Dr. İdris Emir öncülüğünde Antakya'nın ilk özel diyaliz merkezi olarak hizmete girmiştir.Bu tarihten sonra kendini sağlık sektöründe lider bir diyaliz merkezi konumunda tutmayı bilen Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla son olarak 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.

2 Dahiliye ve Diyaliz Uzmanı, 4 Diyaliz hekimi, 12 hemşiresi, 5 Teknisyeni, 1 Psikoloğu, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 Diyet Uzmanı, 8 yardımcı personeli, 6 hasta nakil aracı, 3 idari ve muhasebe birimi ile Emir Diyaliz sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmayı hedeflemiş özel bir kuruluştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Emir Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Emir Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Emir Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Emir Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Emir Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Emir Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğu Akdeniz Hastanesi
730 metre uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Hatay Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 623. Sok. No:4
Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12
Antakya Göz Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Antakya Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 113/3 Sok. No:8