Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Altınçay Mah. 623. Sok. No:4
Telefon:0 (326) 227-2008
Web Sitesi:hatayadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.21097236.14301

Kurum Hakkında

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 27.09.2007 tarih ve 8828 sayılı oluru ile kiralık binada 2 kat olarak 2000 m2 alanda kurulmuştur. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Altınçay Semt Polikliniği 01.10.2018 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. 19.11.2018 tarih ve 2880 sayılı Bakanlık makam onayı ile Ana Binamızda 29 ünit, Altınçay Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniğinde 26 ünit olmak üzere toplamda 55 ünit mevcut bulunmaktadır. Merkezimiz günde ortalama 1000 hastaya Ağız Diş Sağlığı koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Can Kara
Rezalet kanal tedavisi yaptım dudağım çok feci şekilde şişti. Özele milyarlar dökerim bidaha bu hastaneye gitmem asla. Randevulu gitmeme rağmen hep ya doktorun işi çıkıyor yada toplantısı oluyor bahanesiyle geri gönderiliyoruz. Allah sizi bildiği gibi yapsın berbat bir hastane öleceğimi bilsem gitmem gitmeyin güvenmeyin.
Hocam Bi Susarmısın.
★★
4 defa gittim hala bi sonuca varamadım.
Metin Ergen
Allah belâlarını versin *** sözüm meclisten dışarı işini yapana laf yok ama bu yapmayan *** doktor hemşire Allah kendi ailesini düşürsün süründürsün hastanelerde çocuğu getirdim ilaç yazdı gitti gecenin 2si *** bir konuş yardımcı ol.
Hasamettin Ilbas
İki sefer gittim bir daha Allah mecbur etmesin. Doktorlar sayı ile çalışıyorlar hastanın şikayetini dinlemeden aç ağzını git sekreter ilaç yazsın ağrı kesici gargara antipyotik yut bunları haftaya tekrar gel.
Enes Saltık
★★
Gittiğinde bir kerede işini görmüyorlar. En az 2 hatta 3-4 defa gittiğin oluyo. Her seferinde giriş yaptırıyolar. Resmen süründürüyorlar. Eczaneye gittiğimizdede ilaç parasından çok hastane giriş ücreti çıkıyor.

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antakya Diyaliz Merkezi
560 metre uzaklıkta
Altınçay Mah. 113/3 Sok. No:8
Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Altınçay Mah. 624. Sk. No:20
Emir Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Doğu Akdeniz Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9
Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12