Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4
Telefon:0 (326) 227-2008
Web Sitesi:hatay.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.21097236.143010

Kurum Hakkında

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 27-09-2007 tarih ve 8828 sayılı olurları ile kiralık binada 2 kat olarak 2000 m2 alanda 20 Ünitlik olarak kurulmuştur. 31 adet diş üniti ile günde ortalama 800 - 900 hastaya Ağız ve Diş Sağlığı koruyucu ve tedavi edici hizmetleri sunulmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hocam Bi Susarmısın.
· ★★
4 defa gittim hala bi sonuca varamadım.
Metin Ergen
·
Allah belâlarını versin *** sözüm meclisten dışarı işini yapana laf yok ama bu yapmayan *** doktor hemşire Allah kendi ailesini düşürsün süründürsün hastanelerde çocuğu getirdim ilaç yazdı gitti gecenin 2si *** bir konuş yardımcı ol.
Hasamettin Ilbas
·
İki sefer gittim bir daha Allah mecbur etmesin. Doktorlar sayı ile çalışıyorlar hastanın şikayetini dinlemeden aç ağzını git sekreter ilaç yazsın ağrı kesici gargara antipyotik yut bunları haftaya tekrar gel.
Enes Saltık
Gittiğinde bir kerede işini görmüyorlar. en az 2 hatta 3-4 defa gittiğin oluyo. her seferinde giriş yaptırıyolar. resmen süründürüyorlar. eczaneye gittiğimizdede ilaç parasından çok hastane giriş ücreti çıkıyor

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
790 metre uzaklıkta
Altınçay Mah. 624. Sk. No:20
Emir Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Doğu Akdeniz Hastanesi
2.1 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9
Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12