Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Altınçay Mah. 624. Sk. No:20
Telefon:0 (326) 213-2626
36.21493836.135667

Kurum Hakkında

Şirketimiz Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi adında 18 Ağustos 2008 tarihinde Kardiyoloji ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Semir Öztoprak ve Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hakan Bozkurt ortaklığında kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren 5 yıl boyunca Kardiyoloji Dal Merkezi olarak Hatay halkına hizmet vermiş, halkın dostluğunu ve güvenini arkasına alarak 1 Aralık 2013 tarihinde bünyesine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Yusuf Kavukçu ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İlknur Sevinçli yi de kadrosuna alarak Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi adı altında kendine ait hastane binasına geçmiştir. Günümüzde de kadrosunu daha da geliştirmeye devam ederek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği ve Diyet ve Beslenme Uzmanı da göreve başlamıştır.

Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ve çalışanları, gelecek yıllarda da sürekli büyüyerek ve kendini yenileyerek hastalarımıza daima güleryüzle hizmet etmeye devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.5 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

790 metre uzaklıkta

Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4

Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

2 km. uzaklıkta

Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9

Emir Diyaliz Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece

Doğu Akdeniz Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85

Defne Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Kavaslı Mah. Uğur Mumcu Cad. No:101

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12