Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No:9
Telefon:0 (326) 227-5600
36.23260536.139427

Kurum Hakkında

Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi, Akdeniz'de, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Hatay-Antakya'da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Diyaliz merkezine 2 Km. uzaklıkta Antakya Devlet Hastanesi, 2 Km. mesafede Hatay Devlet Hastanesi’ nin yer alması, hastane koşullarına ihtiyaç duyulabilecek acil durumlar düşünüldüğünde çok büyük avantajdır.

3 katlı merkezde, 1379 m2 lik bir alanda, modern ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Şifa Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model 32 adet Fresenius 4008 S ve 5 Adet Fresenius 5008 S diyaliz makinesi olmak üzere toplam 37 cihazımız bulunmaktadır. Merkezimiz Double Reverse Osmosis yöntemi ile çalışmakta olan Su Arıtma Sistemi ile hizmet vermektedir. Hepatit B ve Hepatit C hastaları için ayrı ayrı odalar tahsis edilmiştir. Merkezimizin teknik altyapısı, 57 makineye göre kurulmuştur.

Merkezimizde 37 makine için konusunda uzman 2 Doktor, 12 diyaliz hemşiresi, 1 Teknisyen ve 13 hastabakıcı bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Hemodiyaliz

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Altınçay Mah. 624. Sk. No:20

Defne Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Kavaslı Mah. Uğur Mumcu Cad. No:101

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4

Antakya Akademi Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Kavaslı Mahallesi Atatürk Caddesi No:146

Emir Diyaliz Merkezi

4.3 km. uzaklıkta

Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

4.6 km. uzaklıkta

Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12