Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kurum Adı:Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12
Telefon:0 (326) 212-5000
Web Sitesi:www.mozaikhastanesi.comHata Bildir
36.19669236.163860

Kurum Hakkında

2004 yılında bir grup idealist doktorun halka daha kaliteli ve üst düzeyde bir hizmet vermek amacıyla başlatmış olduğu girişim, daha sonra aynı zihniyette olan diğer doktorların da katılımıyla Özel Mozaik Hastanesi'nin kadrosunu oluşturmuştur. Bugün işte bu nitelikli dev kadronun eseri olan Özel Mozaik Hastanesi halkımıza hizmet vermeye hazır hale gelmiştir.

Hastanemiz 7.328 metrekare kapalı alana sahiptir. Arka tarafta da 1.000 metrekare'lik bir otopark alanımız mevcuttur. Hastanemizin 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi en son ve üstün teknolojik donanıma sahip özelliktedir. Doğum masalarımız dünyada ödül almış masalardır. Son model teknolojik cihazlarla donattığımız Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, ilimizin en mükemmel hizmet veren Yoğun Bakım Ünitesi niteliğindedir. Sarılıklı bebeklere hizmet veren Fototerapi ünitemizdeki yoğun fototerapi cihazlarıyla kan değişimlerine olan gereksinimi kaldırmayı hedefledik.

Hastanemizde bulunan Kemik Yoğunluğu Ölçüm Cihazı ve meme kanseri taramasında kullanılan Dijital Mamografi cihazı Türkiye 'de bulunan sayılı cihazlardandır. Mamografi cihazımız minimum radyasyonda çok detaylı taramalar yapabilen üstün nitelikli bir cihazdır, bölgemizde tektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Genetik
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • Sitogenetik
 • Moleküler Genetik

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Serkan Kazan
9 Haziran saat 13.00 da bana embriyo transferi yapıldı. Ameliyathanede embriyo transfer öncesi embriyolog içeri girdi. 3 emriyomuz vardı, 3 nün çözdürüldüğünü (2 si 4aa Kalitede diğeri 4ab kalitede) 2 sinin ekileceğini, diğerinin imha edileceğini kaba ve saygısız bir biçimde ses tonunu artırarak ifade etti. Ben de 3. embriyonun neden imha edildiğini benim dondurmak istediğimi ifade ettim. Aynı şekilde kaba ve saygısız bir biçimde o embriyo kalitesiz imha edilecek diyorum anlamıyor musunuz diye bağırdı. Sizin hastanede hasta hakları diye bir şey yok mu? Embriyo dondurulup çözülme işleminde hata yapılmış bir psikoloji ile embriyolog beni azarladı. Etik dışı çalışıldığını düşünüyorum.

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antakya Göz Hastanesi
110 metre uzaklıkta
Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Doğu Akdeniz Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85
Hatay Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.
Emir Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 623. Sok. No:4
Antakya Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 113/3 Sok. No:8
Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
3.2 km. uzaklıkta
Altınçay Mah. 624. Sk. No:20