Özel Antakya Göz Hastanesi

Özel Antakya Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Antakya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Telefon:0 (326) 216-1447
36.19707936.164985

Kurum Hakkında

Antakya'da 14/09/2005 tarihinden günümüze, göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna cevap veren, bölgenin ilk ve tek göz kuruluşu olan Antakya Göz Hastanesi, tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, Hatay halkına ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, uzman doktorlardan oluşan deneyimli kadrosu, personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede Hatay'ın saygın hastanesi ünvanını kazandı.

Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Hastanemizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir.

Her geçen gün Hatay'dan ve Hatay dışından gelen hastaların sorunlarına kesin çözümler üretiyoruz. Uzman hekim kadromuz, benzersiz teknolojimiz, nitelikli insan gücümüz sayesinde doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemleriyle bize gösterdiğiniz güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile anlaşmalı olan hastanemizde; Excimer Lazer (Gözlükten kurtulma) ve Vitroretinal cerrahi işlemler en son teknoloji ile yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Antakya Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Antakya Göz Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Inan Bolcal · 14 Haziran 2017

Ben İnan Bolcal yazdıklarımı herkes okusun eşimi muayeneye getirdim muayene sonucu bize lens satmak istediler 710tl olan lensi bize 2300tl istediler almak istemedik muayene sonucunu raporları almak istedim vermediler bizi lens almaya mahkum etmek istediler bu sahtekarlığı herkes okusun vede görsün para tuzağı kurmuşlar sakın aldanıpta gitmeyin oraya bu hastaneyi heryere şikayet ettim vede hala edeceğim

Mehmet Ali Aycıl · 22 Ekim 2014

Gönül isterdi ki güzel olumlu şeyler yazayım. Ancak ne yazık ki böyle olmayacak. Zannerdersem Antakya da tek olmanız sizi gevşetmiş. Özel hastane hastalara daha odaklı olması gerekir. ancak sizler maddi düşünüp bizlerde müşteri konumunda olmaktayız. Her insanın zamanı kendi için değerlidir. Ben bugun sabah muayene olmak istedim. Ancak doktor beyler muayehaneye teşrif etmediği için hastaneyi terk ettim. Ben devlet hastanesinde beklememek için 3-4 kat fazla para ödüyorum ama paramızla rezil oluyoruz. Ve onlarca yaşlı hasta beklemekteydi. Hakkınız yok bu kadarına doktor beyler.

Türkan Jenny · 28 Ağustos 2014

Allah eksikliğinizi göstermesin saygılar...

Ozan Yazgan · 23 Mart 2013

İyi ki varsınız saygıdeğer hekimlerimiz

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Antakya Göz Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Antakya Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Antakya Göz Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

110 metre uzaklıkta

Fevzipaşa Mah. Örgü Cd. No:12

Hatay Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Şirince Mahallesi Dabbahhane Sokak

Doğu Akdeniz Hastanesi

1.5 km. uzaklıkta

Akdeniz Mh. Turunçlu Cad. No:85

Hatay Hastanesi

1.9 km. uzaklıkta

Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok.

Emir Diyaliz Merkezi

2.1 km. uzaklıkta

Samandağ Yolu 101. Sokak No: 52 Çekmece

Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Altınçay Mah. M. Kafadar Cad. No:623/4