Özel Antakya Göz Hastanesi

Özel Antakya Göz Hastanesi
Kurum Adı:Özel Antakya Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:Antakya
Adres:Kuyulu Mah. Örgü Cad. No:14
Telefon:0 (326) 216-1447
Web Sitesi:www.antakyagozhastanesi.comHata Bildir
36.19707936.164985

Kurum Hakkında

Özel Antakya Göz Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Antakya'da 14/09/2005 tarihinden günümüze, göz sağlığı ile ilgili her türlü soruna cevap veren, bölgenin ilk ve tek göz kuruluşu olan Antakya Göz Hastanesi, tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamalar konusunda öncülük ederken, Hatay halkına ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, uzman doktorlardan oluşan deneyimli kadrosu, personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede Hatay'ın saygın hastanesi ünvanını kazandı.

Her sektörde olduğu gibi tıpta da verilen hizmetin kalitesi teknolojik gelişme ve bilimsel çalışmalarla arttırılmaktadır. Hastanemizde kullanılan teknolojiler dünyadaki gelişmelere paralel olarak yenilenmektedir.

Her geçen gün Hatay'dan ve Hatay dışından gelen hastaların sorunlarına kesin çözümler üretiyoruz. Uzman hekim kadromuz, benzersiz teknolojimiz, nitelikli insan gücümüz sayesinde doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemleriyle bize gösterdiğiniz güvene layık olmaya devam edeceğiz.

Tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile anlaşmalı olan hastanemizde; Excimer Lazer (Gözlükten kurtulma) ve Vitroretinal cerrahi işlemler en son teknoloji ile yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Antakya Göz Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Inan Bolcal
Ben İnan Bolcal yazdıklarımı herkes okusun eşimi muayeneye getirdim muayene sonucu bize lens satmak istediler 710tl olan lensi bize 2300tl istediler almak istemedik muayene sonucunu raporları almak istedim vermediler bizi lens almaya mahkum etmek istediler bu sahtekarlığı herkes okusun vede görsün para tuzağı kurmuşlar sakın aldanıpta gitmeyin oraya bu hastaneyi heryere şikayet ettim vede hala edeceğim.
Mehmet Ali Aycıl
Gönül isterdi ki güzel olumlu şeyler yazayım. Ancak ne yazık ki böyle olmayacak. Zannerdersem Antakya da tek olmanız sizi gevşetmiş. Özel hastane hastalara daha odaklı olması gerekir. ancak sizler maddi düşünüp bizlerde müşteri konumunda olmaktayız. Her insanın zamanı kendi için değerlidir. Ben bugun sabah muayene olmak istedim. Ancak doktor beyler muayehaneye teşrif etmediği için hastaneyi terk ettim. Ben devlet hastanesinde beklememek için 3-4 kat fazla para ödüyorum ama paramızla rezil oluyoruz. Ve onlarca yaşlı hasta beklemekteydi. Hakkınız yok bu kadarına doktor beyler.
Türkan Jenny
★★★★★
Allah eksikliğinizi göstermesin saygılar...
Ozan Yazgan
★★★★★
İyi ki varsınız saygıdeğer hekimlerimiz

Özel Antakya Göz Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Antakya Göz Hastanesi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi 7328 metrekare kapalı alan üzerinde 3 ameliyathanesi ve 3 doğumhanesi ile en son ve üstün teknolojik donanımla hizmet vermektedir.
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi
Özel Doğu Akdeniz Hastanesi, 1997 yılında Antakya’da kuruldu. Hastane, 64 yataklı olup dahili ve çocuk yoğun bakım ünitelerine sahip. Ayrıca iki adet doğum salonu ve üç adet ameliyathane de mevcuttur.
Özel Hatay Hastanesi
Özel Hatay Hastanesi
2 km. uzaklıkta
1990 yılında kurulan ve halkımızın tüm sağlık sorunlarını çözmek amacıyla 2008 yılında yeniden yapılanmaya giren Özel Hatay Hastanesi 32 yatak, 2 ameliyathane, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri, acil servisi, tam donanı
Özel Emir Diyaliz Merkezi
Emir Diyaliz Merkezi en iyi sağlık hizmetini hastalarına sunabilmek amacıyla 5 katlı yeni binasına taşınarak kalite ve hizmet bakımından vazgeçilmez bir sağlık merkezi haline gelmiş bulunmaktadır.
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hatay Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi anabinamızda 29 ünit, Altınçay Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniğinde 26 ünit olmak üzere toplamda 55 ünit mevcut bulunmaktadır.
Özel Antakya Diyaliz Merkezi
2 katlı merkezde, 1100 m2 lik bir alanda, modern ve konforlu iç görünümüyle hizmet veren Antakya Diyaliz Merkezi, biri yedek olmak üzere son model toplam 42 cihazımızla hastalarımıza tedavi hizmeti sağlamaktadır.
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi
Kardiyoloji Dal Merkezi olarak kurulan kurum, 2013 yılından beri Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ismiyle faaliyet göstermektedir.
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi
Yeni ve modern binası ile Şifa Diyaliz Merkezi Hatay-Antakya'da şehir merkezinin hızla geliştiği çevre yolu üzerinde hizmet vermektedir.
Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hatay'ın en büyük hastanelerinden biri olan ve bölge halkının sağlık durumuna ihtiyaç verecek olan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Antakya Göz Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉