Özel Sancak Tıp Merkezi

Özel Sancak Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sancak Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Atatürk Cd. No:74/76 Sarıgazi
Telefon:4444976
Web Sitesi:sancaktipmerkezi.com.trHata Bildir
41.00875429.210034

Kurum Hakkında

Özel Sancak Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon başta olmak üzere, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, medikal estetik ve ağız ve diş sağlığı branşlarında da hizmet sunmaktadır.

Sancak Tıp Merkezi olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, hareket sistemi rahatsızlıklarının tedavisini, görevini yerine getirmeyen fonksiyonların eski haline dönmesini ve hastayı tam tedavi edilmiş bir duruma getirilmesini hedefleyen bir tıp bölümüdür. Merkezimizde tüm cihazlar en yeni teknolojiye sahip olup uzmanlarımız alanında en iyi donanıma sahiptirler. Bu tarz hastalıkların tedavileri için sıcak, soğuk uygulamalar, elektrik akımları, lazer, masaj ve egzersizler gibi çeşitli fizik ajanlar kullanılmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğimizde; ağrı ve hareket kısıtlılığı olan kişilerin ağrılarını gidermek ve hareket kabiliyetlerini tekrar onlara geri kazandırmak amacıyla tanı ve tedavi yöntemleri gerçekleştirilmektedir.

Estetik merkezimiz, sizlere en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sunar. Merkezimiz içerisinde yer alan son teknoloji cihazlar sayesinde, işlemler kısa sürede ağrısız olarak tamamlanır. Sancak Tıp Merkezinde uzman kadromuz ile; lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, diyet beslenme, plastik cerrahi hizmetleri verilmektedir.

Diş kliniğimizde güncel bilgiler, uluslararası standartlar ve etik değerler rehberliğinde, hedefimiz, çürüksüz sağlıklı bir gülüş elde etmek ve hastalarımızın bunu korumasını sağlayarak doğru hizmet vermektir. Çene cerrahisi, implant cerrahisi, ortodonti, periodontoloji, pedodonto, protez, gülüş tasarımı vb hizmetler verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Sancak Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sancak Tıp Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sancak Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sancak Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Sancak Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sancak Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Deniz Tıp Merkezi
220 metre uzaklıkta
Atatürk Cad. No:102
Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi
290 metre uzaklıkta
Eski Ankara Cd. Doğan Kardeşler Pasajı No:71/57
İstanbul Bölge Hastanesi
580 metre uzaklıkta
Osmangazi Cad. No:34 Sarıgazi
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Emek Mah. Namık Kemal Cad. No:54
Çamlık Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Çamlık Mh. Alemdağ Cd. Çiğdem Sk. No:1/2
FSM Tıp Merkezi Madenler
1.7 km. uzaklıkta
Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir
Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Soğukpınar Mah. Ihlamur Cad. No:40