Özel Sancak Tıp Merkezi

Özel Sancak Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sancak Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Sancaktepe
Adres:Atatürk Cd. No:74/76 Sarıgazi
Telefon:4444976
Web Sitesi:sancaktipmerkezi.com.trHata Bildir
41.00875429.210034

Kurum Hakkında

Özel Sancak Tıp Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Sancak Tıp Merkezi fizik tedavi ve rehabilitasyon başta olmak üzere, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, medikal estetik ve ağız ve diş sağlığı branşlarında da hizmet sunmaktadır.

Sancak Tıp Merkezi olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, hareket sistemi rahatsızlıklarının tedavisini, görevini yerine getirmeyen fonksiyonların eski haline dönmesini ve hastayı tam tedavi edilmiş bir duruma getirilmesini hedefleyen bir tıp bölümüdür. Merkezimizde tüm cihazlar en yeni teknolojiye sahip olup uzmanlarımız alanında en iyi donanıma sahiptirler. Bu tarz hastalıkların tedavileri için sıcak, soğuk uygulamalar, elektrik akımları, lazer, masaj ve egzersizler gibi çeşitli fizik ajanlar kullanılmaktadır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğimizde; ağrı ve hareket kısıtlılığı olan kişilerin ağrılarını gidermek ve hareket kabiliyetlerini tekrar onlara geri kazandırmak amacıyla tanı ve tedavi yöntemleri gerçekleştirilmektedir.

Estetik merkezimiz, sizlere en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sunar. Merkezimiz içerisinde yer alan son teknoloji cihazlar sayesinde, işlemler kısa sürede ağrısız olarak tamamlanır. Sancak Tıp Merkezinde uzman kadromuz ile; lazer epilasyon, cilt bakımı, bölgesel zayıflama, diyet beslenme, plastik cerrahi hizmetleri verilmektedir.

Diş kliniğimizde güncel bilgiler, uluslararası standartlar ve etik değerler rehberliğinde, hedefimiz, çürüksüz sağlıklı bir gülüş elde etmek ve hastalarımızın bunu korumasını sağlayarak doğru hizmet vermektir. Çene cerrahisi, implant cerrahisi, ortodonti, periodontoloji, pedodonto, protez, gülüş tasarımı vb hizmetler verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sancak Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sancak Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sancak Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Sancak Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 28 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Deniz Tıp Merkezi
Özel Deniz Tıp Merkezi
217 metre uzaklıkta
Tesisimiz 5 branş - iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kbb, çocuk sağlığı, dermatoloji ve iki acil hekimiyle hizmet vermektedir.
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul Sancaktepe ilçesinde Tıp Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Özel İstanbul Bölge Hastanesi
Özel İstanbul Bölge Hastanesi yeni binasında, 75 yatak kapasitesi, 13 yeni doğan 10 erişkin yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathane ve modern doğumhanesi ile hizmetini sürdürmektedir.
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi 53 bin m2 kapalı alanda 380 yatak kapasitesi ileyalnız Sancaktepe’nin değil, konumu itibariyle çevre bölgelerin de ihtiyaçlarına cevap verebilecek ileri teknolo
Özel Çamlık Tıp Merkezi
1991 yılında Sarıgazi Dispanseri adıyla hizmete başlayan kurum 1998 yılından itibaren de bugünkü yerinde Özel Çamlık Tıp Merkezi olarak sağlık hizmeti vermektedir.
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler
Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır.
Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Çekmeköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 yılında hizmet sunumuna başlamış olup halen 35 diş üniti ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezi
Dialife Sancaktepe Diyaliz Merkezimiz sabah ve öğle olmak üzere günde 2 seans hizmet vermektedir. 2014 yılında kurulan Dialife Diyaliz Gurubu İstanbul Anadolu yakasında bulunan 4 adet Diyaliz Merkezi ile hastalarımıza hemodiyaliz
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sancak Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉