Özel Sina Tıp Merkezi

Özel Sina Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Sina Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:177/5 Sok. No:19/F Yeşilyurt - Yeşilyurt Devlet Hastanesi Acil Servis Karşısı
Telefon:0 (232) 243-4423
38.39734127.105425

Kurum Hakkında

Medfa Sağlık Merkezler Gurubu 1995 yılında kurulmuştur ve bu güne kadar İzmir'in çeşitli bölgelerinde 4 şubeye ayrılarak, halkımızın güvenine layık olmak, isteklerine yanıt vermek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır.

Ayrıcalığımız, tıp dünyasındaki gelişmeleri ve yenilikleri izleyerek araştıran ve uygulayan ekip olmamızdır. Deneyimli uzman kadromuz ve dünya standartlarına uygun modern tıbbi cihazlarımızın yanında, hastalarımıza karşı samimi yaklaşımı ilke edindik.

Medfa Sağlık Merkezler Gurubu acil durumlarda gerekli ekip, malzeme, teknik donanım ve gerekli müdahaleyi hızla yapacak İmkana sahiptir. Hastanın ve ekibin her türlü teknolojik olanaklardan yararlanabilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır.

Medfa Sağlık Merkezler Gurubu bu anlayışla, İzmir'in tüm bölgelerinde hızla yayılarak halkımızın isteklerine evinde veya yakınında hizmet vermeyi amaçlamıştır. Hastalarımızın güvenli ortamlarda teşhis ve tedavisi bizlere huzur ve onur vermektedir.

Ambulans hizmeti ve Evde Tedavi hizmetlerimiz ile ilgili danışma telefonlarımızı arayarak randevu alabilirsiniz. Sağlık Merkezlerimizde, Emekli Sandığı ve emeklilerine. Devlet Memurları ve bakmakla yükümlü yakınlarına, SSK, Özel Sigorta ve Banka mensuplarına sağlık hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Acil

Özel Sina Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sina Tıp Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ülkü Semerci · 15 Ağustos 2015

Saat 21.25 hastaneyi arıyorum telefonla cevap verilmiyor. Randevularınız saat kaça kadar alıyorsunuz bilgilenmek istedim ona göre aramak için

Dilaver Yalçın · 20 Mart 2013

Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı hastahane personeline ve özellikle Deniz Şadiment Hanım'a çok teşekkür ederim. Konya Akşehirden Nuriye Dura

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sina Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sina Tıp Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sina Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

30 metre uzaklıkta

253 Sokak No:143 Basın Sitesi

Yeşilyurt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

50 metre uzaklıkta

Basın Sitesi Mh. 177/4 Sok. No:12 Yeşilyurt

FMC İzmir Nasır Diyaliz Merkezi

650 metre uzaklıkta

Ant Cad No:2 Yeşilyurt

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay

700 metre uzaklıkta

İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri

Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

740 metre uzaklıkta

İnönü Cad. No:388-B Hatay

İzmir Doğa Tıp Merkezi

860 metre uzaklıkta

İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A

Oksimer İzmir Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

910 metre uzaklıkta

Kazım Karabekir Mah. Türbe Cad. No:16/18A