Özel Sinop Diyaliz Merkezi

Özel Sinop Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sinop Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sinop
İlçe:Merkez
Adres:Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150
Telefon:0 (368) 260-5524
Web Sitesi:www.sinopdiyaliz.comHata Bildir
42.02090335.125904

Kurum Hakkında

Özel Sinop Diyaliz Merkezi, Sinop şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2007 yılında kurulmuş olan Sinop Diyaliz Merkezi, 28 makina, 20 personel, 7 servis aracı, 4 motorlu yatakları, Lcd Tv, uydu sistemi, İnternet ve dizüstü bilgisayarlar ile Çağdaş ve konforlu bir diyaliz hizmeti vermek için her gün kendisini yenilemektedir. Kuruluşumuzdan bu yana Sinop ilinde öncü tedavi ve konfor sunmaktadır.

Gerek il genelindeki gerekse il dışından gelen hastalarımıza hizmet etmekteyiz. Tüm Sinop ili, Boyabat, Durağan, Gerze, Ayancık, Erfelek ve köylere servis hizmetimiz vardır. Servislerimiz klimalı, konforlu ve ikramlıdır. Diyaliz merkezimiz çift RO sistemli su sistemine sahiptir. Ultra saf su üretilmiş sistemle diyaliz hizmeti vermektedir. Merkezimizde zengin çeşitli açık büfe kahvaltı, Öğlen, Akşam yemekleri verilmektedir. Misafirlerimizin konforu üst seviyede tutulmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Sinop Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Sinop Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sinop Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Sinop Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında; 18 Diş hekimi, 22 Ünit, 1 Protez Laboratuvarı, 1 Sterilizasyon Ünitesi, 1 Evde Sağlık Hizmet Birimi ile Hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam etmektedir.
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi modern tıbbi cihazlarla donatılmış, 300 yatak, 10 ameliyat salonu, 57 yoğun bakım yatağı, 7 doğumhane salonu, 74 poliklinik odası kapasiteli binasında alanında uzman hekim ve personel ile bölgemize h
Gerze Devlet Hastanesi
Gerze Devlet Hastanesi
24 km. uzaklıkta
Gerze Devlet Hastanesi 25 yatak kapasiteli olup, Yeni Mahalle Fatih Caddesi mevkiinde kurulmuştur.
Ayancık Devlet Hastanesi
Ayancık Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış, 80 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Alaçam Devlet Hastanesi
Alaçam Devlet Hastanesi
60 km. uzaklıkta
Alaçam Devlet Hastanesi 2008 yılının temmuz ayında 30 Yataklı yeni binamızda hizmete başlamıştır. Hastanemizde 24 saat acil hizmeti verilmektedir.
Türkeli Devlet Hastanesi
Türkeli Devlet Hastanesi
66 km. uzaklıkta
Türkeli Devlet Hastanesi 2001 yılında hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi, güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Durağan Devlet Hastanesi
Durağan Devlet Hastanesi
67 km. uzaklıkta
Yeni Hastane binamız 2018 yılında açılışı yapılarak aktif hale getirilmiştir. 50 hasta yatak kapasiteli olarak planlanan hastane modern görüntüsü ve teknolojik altyapısıyla ilçemize yakışan bir sağlık kurumudur.
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
B hizmet sınıfında 145 yatak kapasiteli Boyabat Devlet Hastanesi, ilçemizin çevre ilçelere yakınlığı nedeniyle hastanemiz bölge hastanesi konumunda olup Boyabat Merkez, çevre ilçeler ve köyleri ile birlikte yaklaşık 100.000 nüfusa
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sinop Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉