Özel Sinop Diyaliz Merkezi

Özel Sinop Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Sinop Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Sinop
İlçe:Merkez
Adres:Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150
Telefon:0 (368) 260-5524
Web Sitesi:www.sinopdiyaliz.comHata Bildir
42.02090335.125904

Kurum Hakkında

2007 yılında kurulmuş olan Sinop Diyaliz Merkezi, 28 makina, 20 personel, 7 servis aracı, 4 motorlu yatakları, Lcd Tv, uydu sistemi, İnternet ve dizüstü bilgisayarlar ile Çağdaş ve konforlu bir diyaliz hizmeti vermek için her gün kendisini yenilemektedir. Kuruluşumuzdan bu yana Sinop ilinde öncü tedavi ve konfor sunmaktadır.

Gerek il genelindeki gerekse il dışından gelen hastalarımıza hizmet etmekteyiz. Tüm Sinop ili, Boyabat, Durağan, Gerze, Ayancık, Erfelek ve köylere servis hizmetimiz vardır. Servislerimiz klimalı, konforlu ve ikramlıdır. Diyaliz merkezimiz çift RO sistemli su sistemine sahiptir. Ultra saf su üretilmiş sistemle diyaliz hizmeti vermektedir. Merkezimizde zengin çeşitli açık büfe kahvaltı, Öğlen, Akşam yemekleri verilmektedir. Misafirlerimizin konforu üst seviyede tutulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Sinop Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sinop Diyaliz Merkezi, Sinop şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Sinop Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Sinop Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Sinop Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
İncedayı Mah. Hakimiyet Cad. No:1
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
4.4 km. uzaklıkta
Osmaniye Köyü Mevki
Gerze Devlet Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64
Ayancık Devlet Hastanesi
45.9 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1
Alaçam Devlet Hastanesi
60.1 km. uzaklıkta
Yenicami Mah. Lise Cad. No:61
Türkeli Devlet Hastanesi
66 km. uzaklıkta
Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10