Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Sinop
İlçe:Merkez
Adres:İncedayı Mah. Hakimiyet Cad. No:1
Telefon:0 (368) 261-4444
Web Sitesi:sinop.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
42.02639335.152097

Kurum Hakkında

Merkezimiz 16 Mart 2009 tarihinde toplam 1633 m2 alan üzerinde 1959 yılında yığma tuğla ile 995 kapalı alana sahip olacak inşa edilmiştir. Yarım katı bodrum olmak üzere toplam 3 kattan ibarettir. Merkezimiz Sinop merkezinde 53000 nüfusa Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermekte olup ayrıca ilçelerden de gelen sevkli hastalara hizmet verilmektedir. Merkezimiz açıldığı günden bu yana gün geçtikçe imkanlarını ve hizmetini artırmakta olup hizmet açısından vizyonunu genişletmeye devam etmektedir.

Biri acil polikliniği olmak üzere toplam 16 tane poliklinigimiz vardır. RVG, Periapikal ve Panomik Röntgen cihazı vardır. Diş protezleri yapılabilmektedir. Diş çekimi, dolğu, kanal tedavisi, yerel flor uygulaması, cerrahi müdahale, sabit protez, hareketli protez, fissur sealant uygulaması, küretaj uygulaması sunduğumuz tedavilerden bazılarıdır. Tüm dolmuşlar ile hastanemize ulaşım sağlanmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sinop şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sinop Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
6.6 km. uzaklıkta
Osmaniye Köyü Mevki
Gerze Devlet Hastanesi
24.8 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64
Ayancık Devlet Hastanesi
48.1 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1
Alaçam Devlet Hastanesi
59.1 km. uzaklıkta
Yenicami Mah. Lise Cad. No:61
Durağan Devlet Hastanesi
67.9 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Buzluk Cad.