Ayancık Devlet Hastanesi

Ayancık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ayancık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sinop
İlçe:Ayancık
Adres:Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1
Telefon:0 (368) 613-1027
41.92711034.584455

Kurum Hakkında

Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Buraya tedaviye gelen vatandaşımıza en kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. Ayancık Devlet Hastanesi 80 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemizde; İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıklar, Genel Cerrahi ve Diş Tedavi olmak üzee 6 adet poliklinik mevcuttur. Hastanemizde 3 adet İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Genel Cerrahi Servisi bulunmaktadır.

Hastanemiz Diyaliz ünitesi 1998 yılından itibaren 10 adet Diyaliz makinesi ve 10 makinelik su arıtma sistemi ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayancık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ili Ayancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ayancık Devlet Hastanesi RandevuAyancık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayancık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ayancık Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ayancık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ayancık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türkeli Devlet Hastanesi

20.8 km. uzaklıkta

Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

41.7 km. uzaklıkta

Osmaniye Köyü Mevki

Sinop Diyaliz Merkezi

45.9 km. uzaklıkta

Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150

Bozkurt Devlet Hastanesi

47.5 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Hastane Cad. No:9

Abana Devlet Hastanesi

47.9 km. uzaklıkta

Bağlık Mah. Seyfettin Uyanık Caddesi

Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

48.1 km. uzaklıkta

İncedayı Mah. Hakimiyet Cad. No:1