Ayancık Devlet Hastanesi

Ayancık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ayancık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sinop
İlçe:Ayancık
Adres:Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1
Telefon:0 (368) 613-1027
Web Sitesi:ayancikdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.92711034.584455

Kurum Hakkında

Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Buraya tedaviye gelen vatandaşımıza en kaliteli sağlık hizmeti sunulmaktadır. Ayancık Devlet Hastanesi 80 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemizde; İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıklar, Genel Cerrahi ve Diş Tedavi olmak üzee 6 adet poliklinik mevcuttur. Hastanemizde 3 adet İç Hastalıkları, Kadın Doğum Hastalıkları, Genel Cerrahi Servisi bulunmaktadır.

Hastanemiz Diyaliz ünitesi 1998 yılından itibaren 10 adet Diyaliz makinesi ve 10 makinelik su arıtma sistemi ile hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayancık Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ayancık Devlet Hastanesi, Sinop ili Ayancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ayancık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayancık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ayancık Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Ayancık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ayancık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Türkeli Devlet Hastanesi
20.8 km. uzaklıkta
Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
41.7 km. uzaklıkta
Osmaniye Köyü Mevki
Sinop Diyaliz Merkezi
45.9 km. uzaklıkta
Gelincik Mahallesi Fatih caddesi No:150
Bozkurt Devlet Hastanesi
47.5 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Hastane Cad. No:9
Abana Devlet Hastanesi
47.9 km. uzaklıkta
Bağlık Mah. Seyfettin Uyanık Caddesi
Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
48.1 km. uzaklıkta
İncedayı Mah. Hakimiyet Cad. No:1