Sinop şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 7 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Sinop ilinde toplam 9 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Sinop yazısına tıklayabilirsiniz.

Sinop Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Sinop
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi modern tıbbi cihazlarla donatılmış, 300 yatak, 10 ameliyat salonu, 57 yoğun bakım yatağı, 7 doğumhane salonu, 74 poliklinik odası kapasiteli binasında alanında uzman hekim ve personel ile bölgemize hizmet vermektedir
Ayancık
Ayancık Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Ayancık / Sinop
Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış, 80 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Boyabat
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Boyabat / Sinop
B hizmet sınıfında 145 yatak kapasiteli Boyabat Devlet Hastanesi, ilçemizin çevre ilçelere yakınlığı nedeniyle hastanemiz bölge hastanesi konumunda olup Boyabat Merkez, çevre ilçeler ve köyleri ile birlikte yaklaşık 100.000 nüfusa hitap etmektedir.
Durağan
Durağan Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Durağan / Sinop
Yeni Hastane binamız 2018 yılında açılışı yapılarak aktif hale getirilmiştir. 50 hasta yatak kapasiteli olarak planlanan hastane modern görüntüsü ve teknolojik altyapısıyla ilçemize yakışan bir sağlık kurumudur.
Erfelek
Erfelek İlçe Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Erfelek / Sinop
Bünyesinde Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun yer aldığı yeni Erfelek ilçe hastanesi 2023 yılında hizmete girmiştir.
Gerze
Gerze Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Gerze / Sinop
Gerze Devlet Hastanesi 25 yatak kapasiteli olup, Yeni Mahalle Fatih Caddesi mevkiinde kurulmuştur.
Türkeli
Türkeli Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · Türkeli / Sinop
Türkeli Devlet Hastanesi 2001 yılında hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi, güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Yaşar Bayrak
Yaşar Bayrak · 20 Kasım 2014
Merblr, Ben Sinop Devlet Hastanesi Nöroloji servisi çalışan hemşirelerinin hasta ve hasta yakınlarına pek sıcak ve ...
Fatih Aha
Fatih Aha · 24 Aralık 2011
Mükemmel personel ve hizmet. Tebrikler Durağan....