Türkeli Devlet Hastanesi

Türkeli Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Türkeli Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sinop
İlçe:Türkeli
Adres:Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10
Telefon:0 (368) 671-4300
Web Sitesi:turkelidh.saglik.gov.trHata Bildir
41.94071234.333736

Kurum Hakkında

Hastanemiz 2001 yılında hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir. Türkeli Devlet Hastanesi'nde 25 yataklı servis, 1 doğumhane ve 1 ameliyathane mevcut olup Ccerrahi branşlarda Uzman bulunmadıgı için ameliyat yapılmamaktadır.

Hastanemiz haftaiçi mesai saatleri içerisinde dahiliye polikliniği ve aile hekimliği polikliniği ile hizmet vermektedir. Acil Servis ve 112 Ambulans hizmetleri ile 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Hastanemizde ayrıca Radyoloji biriminde direkt radyografiler, Laboratuvar birimimizde de Biyokimya, Hemogram, Hormon, Sedim ve idrar tahlilleri yapılmaktadir. Hastanemiz güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Türkeli Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Türkeli Devlet Hastanesi, Sinop ili Türkeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Türkeli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Türkeli Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Türkeli Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Türkeli Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Türkeli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ayancık Devlet Hastanesi
20.8 km. uzaklıkta
Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1
Bozkurt Devlet Hastanesi
26.8 km. uzaklıkta
Merkez Mah. Hastane Cad. No:9
Abana Devlet Hastanesi
27.2 km. uzaklıkta
Bağlık Mah. Seyfettin Uyanık Caddesi
İnebolu Devlet Hastanesi
47.3 km. uzaklıkta
Yukarı Hatıpbağı Mah. Atilla Gürsoy Cad. No:61
Taşköprü Devlet Hastanesi
49.5 km. uzaklıkta
Pulcular Mahallesi, Saim Tokatlı Caddesi, No:23
Devrekani Devlet Hastanesi
55.7 km. uzaklıkta
Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad.