Abana Devlet Hastanesi

Abana Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Abana Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Abana
Adres:Bağlık Mah. Seyfettin Uyanık Caddesi
Telefon:0 (366) 564-1125
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
41.97678334.008315

Kurum Hakkında

Abana Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Abana ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Abana Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (366) 564-1125 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Abana Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Abana Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Abana Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bozkurt Devlet Hastanesi
Bozkurt Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Bozkurt Devlet Hastanesi 1962 yılında Merkez Mahallesi, Hastane Cad. No:9, 37680 adresinde 20 yatak kadrolu olarak hizmete açılmıştır.
İnebolu Devlet Hastanesi
İnebolu Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
2019 yılı itibari ile hasta kabulüne başlayan 50 yataklı İnebolu Devlet Hastanemiz 11'i Uzman hekim olmak üzere toplam 23 hekim ve tüm sağlık personeli ile hizmet vermeye başlamıştır.
Türkeli Devlet Hastanesi
Türkeli Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Türkeli Devlet Hastanesi 2001 yılında hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi, güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi
44 km. uzaklıkta
20 yataklı yeni Kastamonu Devrekani ilçesi Devrekani Devlet Hastanesi inşaatı 2015 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Ayancık Devlet Hastanesi
Ayancık Devlet Hastanesi
48 km. uzaklıkta
Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış, 80 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Taşköprü Devlet Hastanesi
50 yatak kapasiteli Taşköprü Devlet Hastanesi son derece modern ve teknolojik ekipmanlarla vatandaşlara hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Abana Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉