Kastamonu Hastaneleri
Kastamonu

Kastamonu ilinde toplam 17 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 10 Devlet Hastanesi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Poliklinik, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Göz Hastalıkları Merkezi, 1 Özel Hastane bulunmaktadır.

Kastamonu sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Kastamonu merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Kastamonu İlçe Hastaneleri

Kastamonu Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★☆· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Kastamonu
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi
★★★★☆· Özel Hastane · / Kastamonu
2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 lokal ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermektedir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
★★★☆☆· Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Kastamonu
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
★★★★☆· Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · / Kastamonu
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
★★★★☆· Göz Hastalıkları Merkezi · / Kastamonu
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Diyaliz Merkezi
Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
★★★☆☆· Diyaliz Merkezi · / Kastamonu
2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.
Poliklinik
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
★★★★☆· Poliklinik · / Kastamonu
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, psikoteknik değerlendirme merkezi, beslenme ve diyetetik merkezi, laboratuar hizmetleri, evde sağlık hizmeti, sağlık raporu hizmetlerini vermekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet verm...
Taşköprü Devlet Hastanesi
50 yatak kapasiteli Taşköprü Devlet Hastanesi son derece modern ve teknolojik ekipmanlarla vatandaşlara hizmet vermektedir....
Tosya Devlet Hastanesi
Yeni 100 yataklı hastane binamız yapılarak 2013 yılı itibariyle açılmış ve modern bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir....
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet H...
Yorum ve Şikayetler
Semra Özkan Duru
Semra Özkan Duru · 11 Aralık 2017
Çocuk cerrahi uzmanı bayan lüften değişsin!!!...
Süleyman Yapıcı
Süleyman Yapıcı · 22 Haziran 2017
Özel Kastamonu Diyaliz Merkezinde yaz aylarında altı sene civarında tedavi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Çeşit...
Furkan Ozkan
Furkan Ozkan · 21 Ekim 2015
Sağlıkta devrim bumu acil serviste ne bir rotgen ne bir emar var yazıklar olsun....
Ali Ergenç
Ali Ergenç · 26 Ağustos 2015
Bu nasıl devlet hastanesi polikliniklere bak. Dahiliye üroloji uzmanı olmayan hastanesi olur boşuna milleti kandırm...