Kastamonu Hastaneleri
Kastamonu

Kastamonu ilinde toplam 24 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 17 Devlet Hastanesi, 2 Özel Hastane, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Poliklinik, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunmaktadır.

Kastamonu sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Kastamonu merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Kastamonu İlçe Hastaneleri

Kastamonu Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Kastamonu
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi
Özel Hastane · / Kastamonu
2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 lokal ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermektedir.
Özel Nefes Hastanesi
Özel Hastane · / Kastamonu
Özel Kastamonu Nefes Hastanesi; genel cerrahi, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları, dahiliye, çocuk hastalıkları, mikrobiyoloji, anestezi, radyoloji ve biyokimya bölümlerinin yanında hastalarına diyetisyenlik alanında da hizmet sunuyor.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Kastamonu
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · / Kastamonu
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Kastamonu
2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.
Poliklinik
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
Poliklinik · / Kastamonu
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, psikoteknik değerlendirme merkezi, beslenme ve diyetetik merkezi, laboratuar hizmetleri, evde sağlık hizmeti, sağlık raporu hizmetlerini vermekteyiz.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Çatalzeytin İlçe Devlet Hastanesi
Çatalzeytin İlçe Devlet Hastanesi 1976'dan bu yana ilçemizdeki tek sağlık kuruluşu olarak 24 saat hizmet vermektedir....
Küre İlçe Devlet Hastanesi
Küre İlçe Devlet Hastanesi 10 yatak kapasiteli olarak 45 kişilik kadrosuyla Kastamonu Küre ilçesindeki tek sağık kuruluşudur....
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi, TSM ve ASM birimleri ile entegre ilçe hastane olarak faaliyet göstermektedir....
Özel Nefes Hastanesi
Özel Kastamonu Nefes Hastanesi; genel cerrahi, üroloji, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları, dahiliye, çocuk hastalıkları, mikrobiyoloj...
Yorum ve Şikayetler
Semra Özkan Duru
Semra Özkan Duru · 11 Aralık 2017
Çocuk cerrahi uzmanı bayan lüften değişsin!!!...
Furkan Ozkan
Furkan Ozkan · 21 Ekim 2015
Sağlıkta devrim bumu acil serviste ne bir rotgen ne bir emar var yazıklar olsun....
Ali Ergenç
Ali Ergenç · 26 Ağustos 2015
Bu nasıl devlet hastanesi polikliniklere bak. Dahiliye üroloji uzmanı olmayan hastanesi olur boşuna milleti kandırm...
Müzeyyen Çiftçi
Müzeyyen Çiftçi · 3 Aralık 2014
Neden bu kadar az hekim var bu hastanede?...