Özel Kastamonu Şifa Polikliniği

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
Kurum Adı:Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2
Telefon:0 (366) 212-6366
Web Sitesi:www.ozelsifapoliklinigi.comHata Bildir
41.37671633.776047

Kurum Hakkında

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği, Kastamonu şehrinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. 1996 yılında Kastamonu Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Özel Şifa Polikliniği olarak hizmetlerimiz başladı. Özel Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, ağız ve diş sağlığı kliniği, psikoteknik değerlendirme merkezi, ilkyardım eğitici eğitimi ve ilkyardım eğitimi yanısıra; ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetleri verilmektedir.

1996 dan günümüze aralıksız sağlık hizmeti veriyoruz. Birinci basamak özel sağlık kuruluşuyuz. Hasta muayenesi, tıbbi tetkikleri, enjeksiyon, serum takılması, evde sağlık uygulamaları günlük işimiz. Beslenme Danışmanlığı ve Diyetisyen hizmeti sunuyoruz. Psikolog ve Psikoteknik değerlendirme merkezimiz çalışıyor. Kastamonu da Sağlık hizmetini evde de sunan tek özel sağlık kurumu biziz. Sağlık raporunu; sürücü adayı, evlilik öncesi, işe giriş, spor yarışmaları / bedeni yeterlilik, okul kayıtları, yurtta kalabilir gibi ana başlıklarda veriyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kastamonu Şifa Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Muayene
  • Enjeksiyon
  • Pansuman
  • Tıbbi Tahliller
  • Evlere Sağlık Hizmetleri

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi
2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 lokal ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermekte
Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
20 yataklı yeni Kastamonu Devrekani ilçesi Devrekani Devlet Hastanesi inşaatı 2015 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Daday Devlet Hastanesi 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kastamonu Şifa Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉