Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Kastamonu FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17
Telefon:0 (366) 214-4331
41.38416033.780134

Kurum Hakkında

İlk hastane 1900 yılında Sultan Abdülhamit tarafından Osmanlı İmparatorluğu'na Avrupa'dan gelen ve Frenk Hastalığı olarak bilinen Tüberküloz hastaları için Kastamonu Valisi Enis Paşa'ya yaptırılmıştır. Uzun yıllar verem hastanesi olarak hizmet veren bina daha sonra değişik zamanlarda Ruh Sağlığı Hastanesi, Cezaevi, Devlet Hastanesi ve Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak da kullanılmıştır. Eski binanın yerine 1969 yılında yapımına başlanan bugünkü bina 1976 yılında bitirilmiş ve Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak hizmete açılmıştır.

1980 yılında Rehabilitasyon Merkezine dönüştürülen bina değişik dönemlerde çeşitli onarım ve eklemeler geçirerek günümüze ulaşmıştır. Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Kastamonu şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi RandevuKastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kader Demircan · 9 Şubat 2015

öncelikle hayırlı akşamlar bende fizik tedavisi olmak istiyorum geç kalınmış ama genede olmam gerekiyormuş ben 31 yaşındayım ve yürüyemiyorum peki faydası olurmu hastane nasıldır iyimidir lütfen bilgilerinizi yorumlarınızı bekliyorum

Arslan Can · 22 Ekim 2014

Türkeli Sinoptan Arslan Can hastanenizde gördüğüm tedaviden ve hizmetlerden memnunum. jimnasyum 1 deki fizyoterabistim Cemile hanıma ve tüm personele teşekkür ederim...

Yeter Guleryuz · 25 Ağustos 2014

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi. Unutulmaz anıların yaşandığı dostlukların başlayıp devam ettiği bir yer burası. Sevgilerin şifa verdiği degeri herkesce görülen giden herkesin ikinci evi.

Sayın dr Semra Yiğit hocama binlerce teşekkürler elleri kadar gülen yüzü de şifa veren onun için ceneti ve allahın cemalini diledigim bir insan akabinde müdürümüz mustafa bey meleklerden üstün biri... Annem babam hastanenizde 1 katta yatmakta 10 günden fazladır oglum evimizde gibiyiz her şey güzel insanlar harika her biri sizler gibi demeleri benim gördügüm geçen yılki ilgiyi özletti... Nebiye Gökmendende bahsetmeden olmaz babamlar yemekleri beyenmemişler yemediklerini gördükçe evde sevdiginiz ne varsa yapıp getireyim diyen nebiye hanımada kelimeler nasıl anlatsın cömertligini dolayısı ile tüm çalışanlardan allah razı olsun.

Saglık bakanlığının dikkatine il saglık müdürlügünün dikkatine. işte bu ödül gerektirmezse ne gerktirir dikkate alınmasını arz ederim selam ve dua ile

Cemal Yılmaz · 9 Ekim 2013

Sayın Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne,

Hastanenizde 20 gün kaldım. 37 yıldır hastanelerde kalan biri olarak yönetim, çalışanlar, bilhasta doktorlarımızın hizmetleri takdire şayandır. Sayın başhekimimiz olması gereken her bir şeyi yapan biri, doktorum Esra Topçu hocam hastasını güler yüzü ile adeta tedavi etmekte, 3üncü kat 307 nolu odadan hastanenin tüm yüzünü seyrettim. Sadece güler yüz görebildim hemşire hanımlar, tedavideki kardeşlerimin ilgisi tam bir unutulmaz kardeşligi yansıttı bana, hayatımda 20 gün yaşamış gibiyim tüm hastalarla da diyoloğum sohbetlerimiz şakalarımız dolu dolu 20 gün sonu ağlayarak ayrılmak. Hatamı camların kirliligi, ibadethanenin (Mescidin) kirliligi, mescidin bulundugu yerde abdest alma yerinde oturak olmaması, var olanın kırık olması, mescitteki oturaklara minder konulabilir.

Bana 20 günü doya doya yaşatan tüm hastane çalışanlarına teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. Dua eder dualar beklerim.Memnuniyeti tüm çalışanlara yukarıdan aşagıya isimlerine şiirler yazdım. Pardon hastanede kablosuz bilgisayar kullanamadım. Bu önemli aslında iş adamı işini buradan yürütmek isteyebilir amir memur diyelim bir daha ki yatışıma bunların giderilmesi temennimdir 0537-263-46-76 Cemal Yılmaz cmlylmz1962@hotmail.com

Sefa Murat Özcelik · 6 Eylül 2013

Sayın Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne,

Öncelikle böyle ulvi görevde bulunmanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz,Sayın yetkililerin dikkat etmesi gereken bazı eksik gördüğümüz noktaları bildirmeyi vatandaşlık görevi ve sorumluluğu bildik. Hastanemiz bina olarak mükemmel herşey çok güzel, güzel olmayan çevre ve hasta odalarının ve yatakların temiz olmayışı bizi çok üzdü. Kastamonuda su var deterjan var insan dersen işçilerinizde çok lakin temizlikte son derece DUYARSIZ KALINMIŞ. Hastaneniz yurt dışına kadar eksi olarak duyurulmaktadır. Lütfen hastane ve çevresini dezenfekteleyiniz. REHA denildiğinde koridorların lavanta kokusu olması veya has bir seçtiğinizden neden olmasın nahoş kokular var diye duyulmasın istedik ! Büyük rahatsızlık veren temizliğe bir çare bunması, Hastalarınız iyileşeceği yerde temizlikten yoksun ve basite indirilen birde servis yemeklerinizle REHABİLİTASYON HASTENEMİZE yakışmadığını bidirir, olması gerekenin bir an önce çözüme kavuşturulmasını tarafınızdan acilen arz ve talep ederiz. Çünkü şahsımız olarak REHABİLİTASYON MERKEZLİ ÇALIŞMALAR bizi çok ilgilendiriyor. Engelli bireylerin en iyi hizmet alabilmesi için gerekirse Sosyal Hizmetleri yakın zamanda orada ağırlayabilirsiniz çünkü insana hizmet aynı zamanda Hakka Hizmet bunu bilen görevlinin yanlış yapmaması gerekir diyor sizlere bu haberi duyurmak istediğimizi bildiriyoruz. Dost acı söyler sözün özüdür. Cümlenizi saygı ile selamlıyoruz.

Saygılarımla

Vedat Özçelik
TÜRKIYE BEYAZAY DERNEGI ALMANYA SUBESI ENGELLILER DERNEGI BASKANI
Hohler weg.28.58636.Iserlohn /DEUTSCHLAND 0049.2371/27957 www.beyazay-iserlohn.org

Muharrem Kunduz · 24 Haziran 2012

Ben Samsun Vezirköprü'den Muharrem Kunduz. Öncelle Dr. Cemal Taçlıgil ve Gökçe Akyürek olmak üzere bütün doktorlara teşekkür ederim.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 67 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İsfendiyar Anadolu Hastanesi

410 metre uzaklıkta

Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7

Kastamonu Odak Göz Merkezi

500 metre uzaklıkta

Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

870 metre uzaklıkta

İnönü mah. Yalçın cad. No:20

Kastamonu Şifa Polikliniği

890 metre uzaklıkta

Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2

Kastamonu Anadolu Hastanesi

2.2 km. uzaklıkta

Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1

Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22