Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Telefon:0 (366) 214-2721
Web Sitesi:www.ozelanadolu.comHata Bildir
41.36177933.763174

Kurum Hakkında

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi, Kastamonu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına Sağlık Bakanlığının belirlediği standartların üstünde bir hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.

Yoğun hasta talepleri doğrultusunda 1100 m²'lik yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Süleyman Yapıcı
★★★★★
Özel Kastamonu Diyaliz Merkezinde yaz aylarında altı sene civarında tedavi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Çeşit çeşit hastalar gördüm. Doktorlar, hemşireler, hizmetçiler, şöförler hepsi de cana yakın, sıcakkanlı hemşehrilik duygumun kabardığı iyi insanlardı. Herkes işini yapıyor, eksikleri tabiki var ama sekiz senelik diyaliz hastalığım da eksiksiz yer görmedim. Hepsinden Allah razı olsun, işleri rast gitsin inşallah. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada ihtiyacım olduğunda memleketimin hastanesi Anadolu diyalize gideceğim. Nakil olamadım, bundan sonra olurmuyum bilmiyorum, bildiğim tek şey görülen yakın ilgi. Sevgili doktorlarım Ertan bey ve İsmail beye, değerli hemşire arkadaşlara, görevli arkadaşlara, şöför dostlara en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Süleyman Yapıcı

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi
2006 yılında açılan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi konusunda uzman ve bölgede bilinip, sevilen hekim kadrosu ile hizmet veren hastane 3 genel, 1 lokal ameliyathane ve son derece gelişmiş yoğun bakım üniteleri ile hizmet vermekte
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği
Özel Kastamonu Şifa Polikliniği olarak tanı ve tedavi merkezi, psikoteknik değerlendirme merkezi, beslenme ve diyetetik merkezi, laboratuar hizmetleri, evde sağlık hizmeti, sağlık raporu hizmetlerini vermekteyiz.
Özel Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır.
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Daday Devlet Hastanesi
Daday Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Daday Devlet Hastanesi 23 Eylül 2011 yılından itibaren hastalarımıza yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
20 yataklı yeni Kastamonu Devrekani ilçesi Devrekani Devlet Hastanesi inşaatı 2015 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Araç Devlet Hastanesi
Araç Devlet Hastanesi
39 km. uzaklıkta
2018 yılında açılan Araç Devlet Hastanesi yeni hizmet binası çağın gerektirdiği tıbbi donanım ve hizmet kalitesiyle artık hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉