Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Telefon:0 (366) 214-2721
Web Sitesi:www.ozelanadolu.comHata Bildir
41.36177933.763174

Kurum Hakkında

2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına Sağlık Bakanlığının belirlediği standartların üstünde bir hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.

Yoğun hasta talepleri doğrultusunda 1100 m²'lik yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi, Kastamonu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Süleyman Yapıcı
★★★★★
Özel Kastamonu Diyaliz Merkezinde yaz aylarında altı sene civarında tedavi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Çeşit çeşit hastalar gördüm. Doktorlar, hemşireler, hizmetçiler, şöförler hepsi de cana yakın, sıcakkanlı hemşehrilik duygumun kabardığı iyi insanlardı. Herkes işini yapıyor, eksikleri tabiki var ama sekiz senelik diyaliz hastalığım da eksiksiz yer görmedim. Hepsinden Allah razı olsun, işleri rast gitsin inşallah. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada ihtiyacım olduğunda memleketimin hastanesi Anadolu diyalize gideceğim. Nakil olamadım, bundan sonra olurmuyum bilmiyorum, bildiğim tek şey görülen yakın ilgi. Sevgili doktorlarım Ertan bey ve İsmail beye, değerli hemşire arkadaşlara, görevli arkadaşlara, şöför dostlara en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Süleyman Yapıcı

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.0 / 5

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Anadolu Hastanesi
720 metre uzaklıkta
Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1
Kastamonu Şifa Polikliniği
2 km. uzaklıkta
Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2
Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Kastamonu Devlet Hastanesi
6.7 km. uzaklıkta
Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4