Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Telefon:0 (366) 214-2721
41.36177933.763174

Kurum Hakkında

2008 yılında açılan Özel Anadolu Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 1 pratisyen hekim kadrosu, 15 çalışan ve 21 diyaliz makinesiyle bölgedeki hemodiyaliz hastalarına Sağlık Bakanlığının belirlediği standartların üstünde bir hizmet vererek hastaların tedavi süreçlerinde daha rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır.

Yoğun hasta talepleri doğrultusunda 1100 m²'lik yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Nefroloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi, Kastamonu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Süleyman Yapıcı · 22 Haziran 2017

Özel Kastamonu Diyaliz Merkezinde yaz aylarında altı sene civarında tedavi gördüm. Güzel insanlarla tanıştım. Çeşit çeşit hastalar gördüm. Doktorlar, hemşireler, hizmetçiler, şöförler hepsi de cana yakın, sıcakkanlı hemşehrilik duygumun kabardığı iyi insanlardı. Herkes işini yapıyor, eksikleri tabiki var ama sekiz senelik diyaliz hastalığım da eksiksiz yer görmedim. Hepsinden Allah razı olsun, işleri rast gitsin inşallah. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrada ihtiyacım olduğunda memleketimin hastanesi Anadolu diyalize gideceğim. Nakil olamadım, bundan sonra olurmuyum bilmiyorum, bildiğim tek şey görülen yakın ilgi. Sevgili doktorlarım Ertan bey ve İsmail beye, değerli hemşire arkadaşlara, görevli arkadaşlara, şöför dostlara en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Süleyman Yapıcı

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Anadolu Hastanesi

720 metre uzaklıkta

Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1

Kastamonu Şifa Polikliniği

2 km. uzaklıkta

Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2

Kastamonu Odak Göz Merkezi

2.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı

İsfendiyar Anadolu Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

İnönü mah. Yalçın cad. No:20