Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Telefon:0 (366) 212-4393
41.39196633.780916

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığının Sağlıkta dönüşüm projesi doğrultusunda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ciddi anlamda bir boşluğu doldurmuş ve oldukça ilgi görmüştür.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 4 aylık kısa bir zaman da yoğun bir çalışma programı ile 04-04-2008 tarihinde son derece modern ve çağdaş bir şekilde hizmete açılmış, açılışımızdan bugune sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini 25 ünit, panoramik ve Rvg röntgen cihazları, 1 ameliyathane 16 klinik ve 1 engelli kliniği ile saat 24. 00'e kadar acil hizmetlerini sunmak üzere 27 Diş hekimi ve yetkin personeli ile en son teknolojik yeniliklere açık olarak (Bütün işimiz diş ) anlayışı ile kurduk.

Merkezimizin temel amaçlarından biri toplumumuzun Ağız ve Diş Sağlığı koruma bilincine sahip ve diş hekimi korkusundan uzaklaşmış yeni bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Kısa zamanda bölge halkına vermiş olduğumuz özenli hizmeti Kastamonu ve Türkiye geneline yaymayı amaç edindik. Bununla beraber yurt dışında ve diğer illerden gelen hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili sorunlarını çözerken manevi değerleri ve tarihi dokusuyla marka haline gelen Kastamonu ilini tanıma imkanını da sunuyoruz.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlık için vazgeçilmez sterilizasyon ve temizliğe son derece önem göstererek kaliteli sağlık hizmeti amaçlayan bir anlayışa sahibiz.

Ürkütücü diş koltuğu ve çekinilen diş tedavileri, iyi eğitilmiş güler yüzlü ve hastaları rahatlatan anlayış hedefleyen bir ekip tarafından yapılmaktadır. Ağrısız tedavilerimizle kaliteden ödün vermeyen koşulsuz hasta memnuniyetini esas alan, hastalarımıza empatiyle yaklaşarak Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacımız olacaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kastamonu şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

870 metre uzaklıkta

Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17

İsfendiyar Anadolu Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Topçuoğlu Mh.Dumlupınar Cd. No:7

Kastamonu Odak Göz Merkezi

1.4 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı

Kastamonu Şifa Polikliniği

1.7 km. uzaklıkta

Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2

Kastamonu Anadolu Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1

Kastamonu Devlet Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4

Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

3.7 km. uzaklıkta

Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22