Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Merkez
Adres:İnönü mah. Yalçın cad. No:20
Telefon:0 (366) 212-4393
Web Sitesi:kastamonu.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
41.39196633.780916

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığının Sağlıkta dönüşüm projesi doğrultusunda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ciddi anlamda bir boşluğu doldurmuş ve oldukça ilgi görmüştür.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 4 aylık kısa bir zaman da yoğun bir çalışma programı ile 04-04-2008 tarihinde son derece modern ve çağdaş bir şekilde hizmete açılmış, açılışımızdan bugune sağlık alanında başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini 25 ünit, panoramik ve Rvg röntgen cihazları, 1 ameliyathane 16 klinik ve 1 engelli kliniği ile saat 24. 00'e kadar acil hizmetlerini sunmak üzere 27 Diş hekimi ve yetkin personeli ile en son teknolojik yeniliklere açık olarak (Bütün işimiz diş ) anlayışı ile kurduk.

Merkezimizin temel amaçlarından biri toplumumuzun Ağız ve Diş Sağlığı koruma bilincine sahip ve diş hekimi korkusundan uzaklaşmış yeni bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Kısa zamanda bölge halkına vermiş olduğumuz özenli hizmeti Kastamonu ve Türkiye geneline yaymayı amaç edindik. Bununla beraber yurt dışında ve diğer illerden gelen hastalarımızın Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili sorunlarını çözerken manevi değerleri ve tarihi dokusuyla marka haline gelen Kastamonu ilini tanıma imkanını da sunuyoruz.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlık için vazgeçilmez sterilizasyon ve temizliğe son derece önem göstererek kaliteli sağlık hizmeti amaçlayan bir anlayışa sahibiz.

Ürkütücü diş koltuğu ve çekinilen diş tedavileri, iyi eğitilmiş güler yüzlü ve hastaları rahatlatan anlayış hedefleyen bir ekip tarafından yapılmaktadır. Ağrısız tedavilerimizle kaliteden ödün vermeyen koşulsuz hasta memnuniyetini esas alan, hastalarımıza empatiyle yaklaşarak Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacımız olacaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kastamonu şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
870 metre uzaklıkta
Aktekke Mah. Safalan Cad. Bakımevi Sok. No:17
Kastamonu Odak Göz Tıp Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı
Kastamonu Şifa Polikliniği
1.7 km. uzaklıkta
Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2
Kastamonu Anadolu Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1
Kastamonu Devlet Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4
Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi
3.7 km. uzaklıkta
Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22
Devrekani Devlet Hastanesi
23.9 km. uzaklıkta
Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad.