Bozkurt Devlet Hastanesi

Bozkurt Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Bozkurt Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Bozkurt
Adres:Merkez Mah. Hastane Cad. No:9
Telefon:0 (366) 575-1013
Web Sitesi:bozkurtdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.96015734.010842

Kurum Hakkında

Bozkurt Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Bozkurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bozkurt Devlet Hastanesi 1962 yılında Merkez Mahallesi, Hastane Cad. No:9, 37680 adresinde 20 yatak kadrolu olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizde şu an 25 yatak bulunmaktadır. Çevre ilçelerden de hastaların geldiği, entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Bina toplam alanı 4650 m2, oturum alanı 1592 m2 dir. Zemin katla birlikte 3 kattan oluşmaktadır. Zemin katta laboratuar, röntgen, mutfak ve yemekhane, çamaşırhane bulunmaktadır.

1. Katta Danışma, Acil poliklinik, Acil müşahade odası, Resusitasyon odası, uzman poliklinik odaları olarak; Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği, Aile hekimliği polikliniği, doktor odası, hasta hakları odası, yönetim birimleri ve diyaliz servisi bulunmaktadır.

2. Katta Dahiliye servisi, Aile hekimliği servisi, Doğumhane eczane bulunmaktadır.

Bozkurt Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bozkurt Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Idris Sevinç
★★★★★
Hastanemizde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı hastane çalışanlarına ve doktorlarımıza teşekküer ederiz. Asuman Özel

Bozkurt Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Bozkurt Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Abana Devlet Hastanesi
Abana Devlet Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Abana Devlet Hastanesi, Toplum Sağlık Merkezi statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir.
İnebolu Devlet Hastanesi
İnebolu Devlet Hastanesi
21 km. uzaklıkta
2019 yılı itibari ile hasta kabulüne başlayan 50 yataklı İnebolu Devlet Hastanemiz 11'i Uzman hekim olmak üzere toplam 23 hekim ve tüm sağlık personeli ile hizmet vermeye başlamıştır.
Türkeli Devlet Hastanesi
Türkeli Devlet Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Türkeli Devlet Hastanesi 2001 yılında hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi, güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi
42 km. uzaklıkta
20 yataklı yeni Kastamonu Devrekani ilçesi Devrekani Devlet Hastanesi inşaatı 2015 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Ayancık Devlet Hastanesi
Ayancık Devlet Hastanesi
48 km. uzaklıkta
Yeni açılan Ayancık Devlet Hastanesi fiziki ve genel durumu bakımından son derece modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış, 80 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Taşköprü Devlet Hastanesi
50 yatak kapasiteli Taşköprü Devlet Hastanesi son derece modern ve teknolojik ekipmanlarla vatandaşlara hizmet vermektedir.
Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
400 yataklı devlet hastanesi arazisi içine yapılan 30 ünit kapasiteli yeni Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır.
Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir.
Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Türkiye'deki sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olan Kastamonu Rehabilitasyon Merkezi 200 yatak kapasiteli olup Tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Bozkurt Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉