Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Sinop
İlçe:Boyabat
Adres:Çamlıca Mah. Erol Demirkol Cad. No:4
Telefon:0 (368) 315-1013
41.46308434.784691

Kurum Hakkında

İlçemizde ssk hastanesi olarak yapılan binanın sağlık bakanlığına devredilmesiyle; Hastanemiz 1998 yılında yeni binaya taşınmış ve bu tarihten İtibaren 100 yatak kapasitesi ve 250 personeliyle halen hizmete devam etmektedir.

İlçemizin çevre ilçelere yakınlığı nedeniyle hastanemiz bölge hastanesi konumunda olup Boyabat merkez ve köyleri ile beraber 42996, çevre İlçe ve köyleri ile birlikte yaklaşık 100.000 nüfusa hitap etmektedir.

Hastanemiz h tipi olup diyaliz merkeziyle birlikte 52.864m2lik geniş bir arsada 10550m2 lik kapalı alan ve 2550 m2lik oturum alanı ile hizmet vermektedir.

Boyabat devlet hastanesi olarak sağlık bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için bütün gücümüzle çalışıyor ve gayret sarf ediyoruz. Hastanemiz, poliklinik ve klinik tedavisinde çağımız kalitesini yakalamış bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Poliklinikler
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kardiyoloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi, Sinop ili Boyabat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi RandevuBoyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 3 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Durağan Devlet Hastanesi

22.9 km. uzaklıkta

Merkez Mah. Buzluk Cad.

Kargı Devlet Hastanesi

44.3 km. uzaklıkta

Orta Mah. Pazar Meydanı No:6

Taşköprü Devlet Hastanesi

47.8 km. uzaklıkta

Pulcular Mahallesi, Saim Tokatlı Caddesi, No:23

Gerze Devlet Hastanesi

49.7 km. uzaklıkta

Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64

Osmancık Devlet Hastanesi

53.7 km. uzaklıkta

Esentepe Mh. Ömer Derindere Blv. No:105

Ayancık Devlet Hastanesi

54.1 km. uzaklıkta

Cevizli Mah. Nakliyeciler Sok. No:1