Kargı Devlet Hastanesi

Kargı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kargı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Kargı
Adres:Orta Mah. Pazar Meydanı No:6
Telefon:0 (364) 651-2012
41.13350034.485095

Kurum Hakkında

2014 yılı yılında temeli atılan Kargı Devlet Hastanesinin 2015 yılında hizmete açılmıştır. Adını, Kargı’da 14 yıl belediye başkanlığı yapan Ahmet Hamdi Akpınar'dan alan hastanemiz toplam 10 bin 225 metre arsa üzerine inşaa edilmiş olup, 5 bin 735 metre kapalı alanı bulunmaktadır.

30 yatak kapasiteli Kargı Ahmet Hamdi Akpınar Devlet Hastanesi’nin bünyesinde; ameliyathane, genel yoğun bakım, acil servis, poliklinikler, diyaliz merkezi ve 63 araç kapasiteli otopark gibi çeşitli bölümler bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kargı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kargı Devlet Hastanesi, Çorum ili Kargı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kargı Devlet Hastanesi RandevuKargı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüzün Gözlüm
Hüzün Gözlüm · 9 Kasım 2014

ne teşekürü tşk lük ne yaptılar bügün bir iğne olmaya gittin tatonoz imza at iğne yaparım. bune ameliyatmı olacam sanki. ne kadar saçma bişey doktorculukmu oynuyorsunuz. bir iğneyi yapamıyorsanız bırakın doktorluğu en iyisi siz bırakın yapmayın. doktor dediğin kişi yapar sizler boşuna yemin etmisiniz yeminleriniz nerede kaldı. bende ederim yemin yeminle bitmiyor hiç bişey tatonoz iğnesini bile yapamadınz bu böylemi olur tmmmm tşk etmiyorum :0536 487 **** bu benim numaram lazım olur. Not: Kaydım var ama iğne olamadım bugün

Kargı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kargı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kargı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Osmancık Devlet Hastanesi
31.7 km. uzaklıkta
Esentepe Mh. Ömer Derindere Blv. No:105
Tosya Devlet Hastanesi
39.1 km. uzaklıkta
Dilküşah Mah. Kastamonu Cd. No:2
Dodurga Devlet Hastanesi
39.5 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. 100 Evler Mevkii
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi
44.3 km. uzaklıkta
Çamlıca Mah. Erol Demirkol Cad. No:4
İskilip Devlet Hastanesi
45.1 km. uzaklıkta
Meydan Mah. Hastane Cad. No:12
Oğuzlar Devlet Hastanesi
45.8 km. uzaklıkta
Oğuzlar