Çorum Hastaneleri
Çorum

Çorum ilinde toplam 21 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 11 Devlet Hastanesi, 2 Özel Hastane, 2 Göz Hastalıkları Merkezi, 2 Diyaliz Merkezi, 2 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Göğüs Hastalıkları Hastanesi bulunmaktadır.

Çorum sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Çorum merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Çorum İlçe Hastaneleri

Çorum Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Çorum
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasanpaşa Semt Polikliniği ve yeni hastane binasına geçildikten sonra eski hastane binamız bünyesinde Bahçelievler Semt Polikliniği olarak Eylül 2017 de hizmet verilmeye başlanmıştır.
Özel Hastane
Özel ElitPark Hastanesi
Özel Hastane · / Çorum
Özel ElitPark Hastanesi tıbbı kadro, tıbbı teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum'da bir önceliği temsil etmektedir.
Çorum Özel Hastanesi
Özel Hastane · / Çorum
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel cerrahi, Çocuk, Beyin cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, KBB, Göz, Kardiyoloji, Üroloji, FTR,, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, FTR laboratuvarı, Radyoloji Laboratuvarı, Biyokimya Laboratu
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Çorum
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 5 ünit kapasiteli hizmet vermektedir.
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Çorum
45 ünite kapasiteye sahip olan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Göz Hastalıkları Merkezi
Özel Emre Göz Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · / Çorum
2000 yılında Op. Dr. Mehmet İhsan Emre tarafından kurulan ve sürekli kendini yenileyen Özel Emre Göz Merkezi, modern teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanan deneyimli kadrosuyla, hastalarına en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur.
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Göz Hastalıkları Merkezi · / Çorum
Opr. Dr. Tarık Şanlı ve Opr. Dr. Mehmet Kalem liderliğinde Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi göz hastalıkları alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Göğüs Hastalıkları Hastanesi · / Çorum
Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Çorum
2005 yılından beri faaliyet gösteren Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezinde, en iyi diyaliz hizmetini sunak amacıyla alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti amaçlanmıştır.
Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Çorum
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi Buhara şubesi 2004 yılında kurulmuştur. SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Yeni servis ve poliklinik ve sayı...
Çorum Özel Hastanesi
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel c...
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Opr. Dr. Tarık Şanlı ve Opr. Dr. Mehmet Kalem liderliğinde Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi göz hastalıkları alanında hastalarına sağlık hizmet...
Özel ElitPark Hastanesi
Özel ElitPark Hastanesi tıbbı kadro, tıbbı teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum'da...
Yorum ve Şikayetler
Satı Kumaş
Satı Kumaş · 9 Nisan 2022
Alaca Devlet Hastanesi ortopedi bölümünde kayın babamı ameliyat ettirdik. Bütün çalışanlar ve ameliyatı yapan Çağda...
Ceritoğulları Topluluğu
Ceritoğulları Topluluğu · 13 Mayıs 2015
Ben bir hasta yakını olarak çorum da böyle bir hastanemiz olduğundan dolayı gurur duyuyorum... özellikle idareciler...
Hüzün Gözlüm
Hüzün Gözlüm · 9 Kasım 2014
ne teşekürü tşk lük ne yaptılar bügün bir iğne olmaya gittin tatonoz imza at iğne yaparım. bune ameliyatmı olacam s...