Özel Emre Göz Merkezi

Özel Emre Göz Merkezi
Kurum Adı:Özel Emre Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Çepni Mah. İnönü Cad. Merih Sok. Daire No:5
Telefon:0 (364) 213-1688
Web Sitesi:emregozmerkezi.comHata Bildir
40.54893534.952537

Kurum Hakkında

Özel Emre Göz Merkezi, Çorum şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2000 yılında Op. Dr. Mehmet İhsan Emre tarafından kurulan ve sürekli kendini yenileyen Özel Emre Göz Merkezi, modern teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanan deneyimli kadrosuyla, hastalarına en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur.

Yıllık ortalama 50.000 hasta ve 5000 ameliyat sayısıyla göz sağlığı konusunda bölgesinde referans bir merkez olmayı başarmıştır. Hastalarımıza en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti sunmak için dünyada kabul görmüş olan son teknolojileri kullanarak güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini merkezimizde uygulamaya çalışıyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Emre Göz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
Hizmetlerimiz
  • Katarakt
  • Şaşılık
  • Retina Hastalıkları
  • Glokom
  • Lazer Tedavisi
  • Göz Kapağı Estetiği
  • Gözyaşı Kanalı

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Emre Göz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Emre Göz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Emre Göz Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Opr. Dr. Tarık Şanlı ve Opr. Dr. Mehmet Kalem liderliğinde Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi göz hastalıkları alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
2005 yılından beri faaliyet gösteren Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezinde, en iyi diyaliz hizmetini sunak amacıyla alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti amaçlanmıştır.
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
45 ünite kapasiteye sahip olan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet
Özel ElitPark Hastanesi
Özel ElitPark Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel ElitPark Hastanesi tıbbı kadro, tıbbı teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum'da bir önceliği temsil etmektedir.
Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi Buhara şubesi 2004 yılında kurulmuştur. SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Çorum Özel Hastanesi
Çorum Özel Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel cerrahi, Çocuk, Beyin cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, KBB, Göz, Kardiyoloji, Üro
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasanpaşa Semt Polikliniği ve yeni hastane binasına geçildikten sonra eski hastane binamız bünyesinde Bahçelievler Semt Polikliniği olarak Eylül 2017 de hizmet verilmeye
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Emre Göz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉