Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Telefon:0 (364) 212-4515
Web Sitesi:corumadsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.55046734.963776

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı tarafından "Sağlıkta Dönüşüm Projesi" kapsamında yeniden yapılandırılan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni yerine taşındı. Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında hizmete vermeye başlayan merkez Türkiye'nin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasında yer alırken bölgesinde de en modern sağlık birimi olarak gösteriliyor.

Merkezde görev yapan her diş hekimine ayrı ayrı muayene odası tahsis edilirken hastalar içinde her bölümde dinlenme odaları oluşturulmuş. Ayrıca bekleme odalarına konulan sıramatikler ile de hastalar, kendi sıralarını oturdukları yerlerden takip etme imkanına sahip.

45 ünite kapasiteye sahip olan merkezde 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. 2013 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bağlı olarak; şehir merkezimizin kuzey yakasında 5 ünit kapasiteli Buharaevler, 2014 yılında şehir merkezimizin güney yakasında 4 ünit kapasiteli olarak Gülabibey poliklinikleri hizmete girmiştir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çorum şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
140 metre uzaklıkta
Yavruturna Mah. Esnafevleri 4. Sok No:10
Işın Göz Hastalıkları Merkezi
690 metre uzaklıkta
Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12
Emre Göz Merkezi
960 metre uzaklıkta
Çepni Mah. İnönü Cad. Merih Sok. Daire No:5
ElitPark Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Gülabibey Mah. Cemilbey Cad. No:81
Çorum Özel Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sk. No:2