Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Telefon:0 (364) 212-4515
40.55046734.963776

Kurum Hakkında

Sağlık Bakanlığı tarafından "Sağlıkta Dönüşüm Projesi" kapsamında yeniden yapılandırılan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni yerine taşındı. Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında hizmete vermeye başlayan merkez Türkiye'nin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri arasında yer alırken bölgesinde de en modern sağlık birimi olarak gösteriliyor.

Merkezde görev yapan her diş hekimine ayrı ayrı muayene odası tahsis edilirken hastalar içinde her bölümde dinlenme odaları oluşturulmuş. Ayrıca bekleme odalarına konulan sıramatikler ile de hastalar, kendi sıralarını oturdukları yerlerden takip etme imkanına sahip.

30 ünite kapasiteye sahip olan merkezde 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çorum şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuÇorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezi

90 metre uzaklıkta

Yavruturna Mah. Esnafevler 4. Sok No:10

Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi

160 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 1. Sok. No:2

Işın Göz Hastalıkları Merkezi

690 metre uzaklıkta

Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi

930 metre uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Çamlık Cd. No:2

ElitPark Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Gülabibey Mah. Cemilbey Caddesi No:81