Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Kurum Adı:Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12
Telefon:0 (364) 213-7639
Web Sitesi:www.isingoz.comHata Bildir
40.55090534.955659

Kurum Hakkında

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi, Çorum şehrinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Opr. Dr. Tarık Şanlı ve Opr. Dr. Mehmet Kalem liderliğinde Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi göz hastalıkları alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi oarak görevimiz, toplum sağlığının korunması, bireye en üst düzeyde uzmanlaşmış, kaliteli tanı ve tedavi hizmetini, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi buluşturarak vermek yanında, üstün nitelikli ve evrensel standartlarda kolay ulaşılabilir, uygun ekonomik koşullarda tıbbi hizmet sunmaktır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Tedavi Üniteleri
 • Genel Göz Muayenesi
 • Refraktif Cerrahi
 • Katarakt Tedavileri
 • Glokom Tedavileri
 • Göz Estetiği (Oküloplasti)
 • Üveit Tedavileri
 • Şaşılık Tedavileri
 • Retina Hastalıkları Tedavisi
 • Göz Tembelliği Tedavisi
 • Kontakt Lens Tedavisi
 • Yakın Gözlük Tedavileri
 • Multifokal Göz İçi Lens

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 46 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Emre Göz Merkezi
Özel Emre Göz Merkezi
342 metre uzaklıkta
2000 yılında Op. Dr. Mehmet İhsan Emre tarafından kurulan ve sürekli kendini yenileyen Özel Emre Göz Merkezi, modern teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanan deneyimli kadrosuyla, hastalarına en üst düzeyde sağlık hizmeti verme
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
45 ünite kapasiteye sahip olan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
2005 yılından beri faaliyet gösteren Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezinde, en iyi diyaliz hizmetini sunak amacıyla alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti amaçlanmıştır.
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet
Özel ElitPark Hastanesi
Özel ElitPark Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Özel ElitPark Hastanesi tıbbı kadro, tıbbı teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum'da bir önceliği temsil etmektedir.
Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi Buhara şubesi 2004 yılında kurulmuştur. SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.
Çorum Özel Hastanesi
Çorum Özel Hastanesi
2 km. uzaklıkta
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel cerrahi, Çocuk, Beyin cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, KBB, Göz, Kardiyoloji, Üro
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 5 ünit kapasiteli hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉