Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Gülabibey Mah. Cemilbey Cad. No:81
Telefon:0 (364) 225-5868
Web Sitesi:corumghh.saglik.gov.trHata Bildir
40.53860734.953271

Kurum Hakkında

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bahabey caddesi üzerindeki ilk hizmet binasında 1950 yılında 20 yatak kapasitesi ile ''Verem Hastanesi'' olarak hizmete açılmıştır.

Hastanenin ihtiyaca cevap vermemesi üzerine 1955 yılında ek inşaat tamamlanarak 125 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. 2000 yılında bina tadilat görmüş; Poliklinik ve yataklı servislere Acil Servis hizmeti de eklenerek daha fazla hastaya hizmet verme imkanı oluşmuştur.

Eski hizmet binasında 58 yıl aralıksız yöre halkına sağlık hizmeti veren hastanemiz 15 Eylül 2008 tarihinde; 1973 yılında SSK tarafından yaptırılan daha sonra Sağlık Bakanlığına devredilen 2005-2008 yılları arası Hasanpaşa Devlet Hastanesi olarak hizmet veren şimdiki binaya taşınmıştır.

Büyük illerimizdeki hastanelerimize taşradan sevk edilen hasta sayısındaki artışı önlemek, bölgesinde tedavi olan hasta mağduriyetini gidermek, zaman ve emek kaybını önlemek amacıyla yeni hizmet binasına taşınmadan önce başlatılan tadilat çalışmaları kısa sürede tamamlanmış, yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Çorum şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ceritoğulları Topluluğu
★★★★★
Ben bir hasta yakını olarak çorum da böyle bir hastanemiz olduğundan dolayı gurur duyuyorum... özellikle idarecileri, doktorları ve personellerine bizzat teşekkür ederim... acildeki o hastalara davranışları, beni sevindiriyor.. özellikle uzman doktor sayın Hülya Deniz... geçenlerde asansörde beklerken sedyede olan hastayla beraber 3 de hasta bakıcı olduğu halde onu da gördüm doktor mu hasta bakıcı mı belli değildi, nasıl ilgiyle ve şefkatle davranıyordu kendi hastam olsa o kadar etkilenmezdim. onlara insan hayatına vermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim... saygılarımla... İ.Cerit...

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Emre Göz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
Çepni Mah. İnönü Cad. Merih Sok. Daire No:5
Işın Göz Hastalıkları Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12
Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Esnafevleri 4. Sok No:10
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.3 km. uzaklıkta
Çepni Mah. İnönü Cad. No:176
ElitPark Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1