Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Gülabibey Mah. Cemilbey Caddesi No:81
Telefon:0 (364) 225-5868
40.53860734.953271

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1950 yılında 20 yatak kapasitesi ile "Verem Hastanesi" olarak hizmete başlamıştır. Hastanenin ihtiyaca cevap vermemesi üzerine 1955 yılında ek inşaat tamamlanarak 125 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. Hastanemiz konumu itibariyle Bölge Hastanesi durumundadır. Amasya, Çankırı, Yozgat gibi çevre illerden hastalar yatarak ve ayaktan tedavi görmektedirler. Hastanemiz 2000 yılında tadilat gördükten sonra klinik ve poliklinik hizmetlerimize Acil Servisinde eklenmesiyle daha çok hastaya hizmet verme imkânı bulmuştur.

16. 09. 2008 yılında da Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. 250 yatak kapasitesi ve 8 Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı, 1 Dahiliye Uzmanı, 5 Pratisyen Hekim olmak üzere toplamda 14 Hekim ile hizmet vermektedir. Ayrıca Biyokimya-Mikrobiyoloji laboratuarı görüntüleme ünitelerine ilaveten 1 yataklı uyku laboratuarı, 9 yataklı yoğun bakım servisi, Kemoterapi ünitesi, Sigara bıraktırma polikliniği, Solunum Laboratuarı, Elektrokardiyogram, Alerji Polikliniği, Acil poliklinik bölümleriyle de hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Çorum şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi RandevuÇorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ceritoğulları Topluluğu
Ceritoğulları Topluluğu · 13 Mayıs 2015

ben bir hasta yakını olarak çorum da böyle bir hastanemiz olduğundan dolayı gurur duyuyorum... özellikle idarecileri, doktorları ve personellerine bizzat teşekkür ederim... acildeki o hastalara davranışları, beni sevindiriyor.. özellikle uzman doktor sayın Hülya Deniz... geçenlerde asansörde beklerken sedyede olan hastayla beraber 3 de hasta bakıcı olduğu halde onu da gördüm doktor mu hasta bakıcı mı belli değildi, nasıl ilgiyle ve şefkatle davranıyordu kendi hastam olsa o kadar etkilenmezdim. onlara insan hayatına vermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürü bir borç bilirim... saygılarımla... İ.Cerit...

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Işın Göz Hastalıkları Merkezi
1.4 km. uzaklıkta
Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12
Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezi
1.5 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Esnafevler 4. Sok No:10
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22
Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. 1. Sok. No:2
Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mh. Çamlık Cd. No:2
ElitPark Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1