Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Buharaevler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:62/A
Telefon:0 (364) 213-1011
Web Sitesi:corumdiyaliz.com.trHata Bildir
40.57041934.94822

Kurum Hakkında

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi, Çorum şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi Buhara şubesi 2004 yılında kurulmuştur. SGK ile anlaşmalı olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile 180 hastaya hizmet verebilecek şekilde alt yapı ve donanıma sahiptir.

Orta Karadeniz bölgesinin en etkin diyaliz merkezlerinden biri olarak Çorum Bahçelievler ve Buharaevler de iki şubesi ile hizmet vermektedir. Kurumumuz SGK kapsamındaki ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı almaksızın tedavi hizmeti vermektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 5 ünit kapasiteli hizmet vermektedir.
Çorum Özel Hastanesi
Çorum Özel Hastanesi
1 km. uzaklıkta
Çorum Özel Hastanesi SGK kapsamındaki hastalara, yurt dışı ve özel sağlık sigortası kapsamındaki hastalara hizmet sunan, İç hastalıkları, Genel cerrahi, Çocuk, Beyin cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, KBB, Göz, Kardiyoloji, Üro
Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi
Opr. Dr. Tarık Şanlı ve Opr. Dr. Mehmet Kalem liderliğinde Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi göz hastalıkları alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.
Özel Emre Göz Merkezi
Özel Emre Göz Merkezi
2 km. uzaklıkta
2000 yılında Op. Dr. Mehmet İhsan Emre tarafından kurulan ve sürekli kendini yenileyen Özel Emre Göz Merkezi, modern teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanan deneyimli kadrosuyla, hastalarına en üst düzeyde sağlık hizmeti verme
Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
45 ünite kapasiteye sahip olan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Özel Çorum Sağlık Diyaliz Merkezi
2005 yılından beri faaliyet gösteren Çorum Özel Sağlık Diyaliz Merkezinde, en iyi diyaliz hizmetini sunak amacıyla alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile hasta memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti amaçlanmıştır.
Özel ElitPark Hastanesi
Özel ElitPark Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel ElitPark Hastanesi tıbbı kadro, tıbbı teknoloji, hizmet sunum anlayışı olarak en yeni en donanımlı teknolojisi ile hizmet sunumunda Çorum'da bir önceliği temsil etmektedir.
Çorum Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hasanpaşa Devlet Hastanesinin binasına taşınarak Çorum Bölge Hastalıkları Hastanesi olarak faaliyete geçmiştir. Yeni servis ve poliklinik ve sayılarının arttırılması ile yöre halkına sunulan sağlık yelpazesi genişletilerek hizmet
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çorum Buhara Sağlık Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉