Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Buharaevler ADSP
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Çorum
İlçe:Merkez
Adres:Buhara 5 Caddesi No:28
Telefon:0 (364) 290-2056
40.57717834.953406

Kurum Hakkında

2013 yılında Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize bağlı olarak; şehir merkezimizin kuzey yakasında 5 ünit kapasiteli Buharaevler poliklinikleri hizmete girmiştir.

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği RandevuBuharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 4 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çorum Özel Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Buhara Evler Mah. Buhara 1. Sk. No:2

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mh. Çamlık Cd. No:2

Işın Göz Hastalıkları Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Yeniyol mah. Azap Ahmet Sok. No:12

Pedipol Çocuk Sağlığı Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. 1. Sok. No:2

ElitPark Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. Dumlupınar 7.Sk. No:1