Tosya Devlet Hastanesi

Tosya Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Tosya Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kastamonu
İlçe:Tosya
Adres:Dilküşah Mah. Kastamonu Cd. No:2
Telefon:0 (366) 313-1071
41.01278534.046698

Kurum Hakkında

2011 yılında sağlık bakanlığı sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında 1943, 1972 ve 1990 yıllarında yapılan binalar yıkılarak yeni 100 yataklı hastane binamız yapılarak 24.11.2013 günü itibariyle açılmış ve modern bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni açılan hastanemiz 40 adet tek kişilik oda 30 adet çift kişilik olmak üzere toplam 70 odada 100 otel yatağı mevcuttur. Odalar son derece konforlu olarak dizayn edilmiş olup, her odada banyo, tuvalet, refakatçi koltukları, yerli ve yabancı kanalların seyredilebildiği televizyon, telefon, acil durumlar için oda içi ve tuvaletlerde hemşire çağrı sistemleri ve internet yanı sıra sürekli sıcak su mevcuttur. Hasta yatakları motorlu sistemle kontrol edilebilir değişik pozisyonlar alarak hasta rahatı için özel hazırlanmıştır. Hasta başı oksijen, vakum sistemleri tablo altına yerleştirilerek oda içi görünümü otel odalarını andırır şekilde hazırlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Acil servis ambulans girişleri ve acil ayaktan hasta girişleri ayrılmış, ilk müracaat sonrası hastaların durumuna ve önceliği değerlendirilerek ilk muayene odaları, müdahale odaları, müşahede odaları kadın erkek olarak hazırlanmıştır.

Hastanemize yıllık ortalama 170 bin kişi müracat etmekte olup laboratuarımızda bulunan biyokimya ve eliza cihazları ile tüm hormon ve rutin biyokimya tahlilleri yapılmaktadır. Halen hastanemizde 4 ameliyat masası aktif olarak çalışmakta olup ve 1 adet acil müdahale masamız bulunmaktadır. 12 yataklı yoğun bakım servisi ve 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım üniteleri hazır durumdadır. 3 salonda 3 doğum masası ve 2 özel doğum yatağıyla doğumhane hazırlanmıştır.

Hastanemizde FAKO yöntemi ile katarakt ameliyatları ve laparoskopik cerrahi ile kapalı ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır. Hemodiyaliz ünitesinde 11 adet makine ile yaklaşık 45 hastaya diyaliz hizmeti verilmektedir. Hastanemiz 2006 yılı itibarıyla tam otomasyona geçmiş olup daha hızlı ve güvenilir bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Her hekime bir poliklinik odası verilmiş olup hastaların hekim seçebilme özgürlüğü uygulaması başlatılmıştır, ayrıca hasta hakları birimi kurulmuş olup etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

Her türlü riskli ameliyatlar, çocuk ve yaşlı hastaların ameliyatları başarı ile yapılmaya devam ediyor, ayrıca hastanemizde bulunan ameliyat sonrası yoğun bakım ünitesi de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Ameliyat olan, yoğun bakımlarda kalan, doğum yapan ve diğer hasta yakınları için bilgilendirme ekranlı bekleme salonları hazırlanmıştır.

Yeni doğan yoğun bakımda bebeği bulunan anneler için anne oteli hazırlanarak hizmete hazır duruma getirilmiştir. Bebekler için emzirme ve bakım odaları ayrıca dizayn edilmiştir.

Mikrobiyoloji, biyokimya, hematoloji laboratuvarları, kan tranfüzyon merkezi, kan alma birimleri ayrıca hazırlanmış, tomografi, dijital röntgen cihazı, EKO, eforlu EKG, EMM v.b. cihazların alımları yapılmıştır.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Tosya Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Tosya Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Tosya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Tosya Devlet Hastanesi RandevuTosya Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Tosya Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Tosya Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Tosya Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Tosya Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Ilgaz Devlet Hastanesi

36.7 km. uzaklıkta

Yukarı Mah. Nailibaba Cad. Sağlık Sok. No:2

Kargı Devlet Hastanesi

39.1 km. uzaklıkta

Orta Mah. Pazar Meydanı No:6

Kastamonu Anadolu Diyaliz Merkezi

45.4 km. uzaklıkta

Saraçlar Mah. Bilal Civcioğlu Cd. İstanbul Apt. No:12/22

Kastamonu Anadolu Hastanesi

45.6 km. uzaklıkta

Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1

Bayat Devlet Hastanesi

46 km. uzaklıkta

Yatukçu Mh. Şehit Mehmet Bostancı Cd. No:143

Kastamonu Şifa Polikliniği

46.3 km. uzaklıkta

Hepkebirler Mah. Adalet Cad. No:2

Kastamonu Odak Göz Merkezi

46.6 km. uzaklıkta

Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı