Osmancık Devlet Hastanesi

Osmancık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Osmancık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Çorum
İlçe:Osmancık
Adres:Esentepe Mh. Ömer Derindere Blv. No:105
Telefon:0 (364) 611-4033
Web Sitesi:osmancikdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.97987234.803563

Kurum Hakkında

Osmancık Devlet Hastanesi, Çorum ili Osmancık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2012 yılının Mayıs ayında törenle temeli atılarak yapımına başlanan 100 yataklı Osmancık Devlet Hastanesi 02 Mart 2014 itibariyle vatandaşlara hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan 100 yataklı Osmancık Devlet Hastanesi 15 bin 816 metrekarelik alan üzerine 7 blok olarak inşa edildi. Hastanemiz bugün itibari ile yaklaşık 45.000 çevre ilçelerle birlikte 75.000 nüfusa hizmet vermektedir. Aylık bakılan hasta sayısı ortalama 20.000 yıllık ortalama 240.000 dir.

Yeni Hastanemizde; 1.basamak 10 yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, 1.basamak 4 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, hastanemize bağlı Oğuzlar Diyaliz Ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi, Ameliyathane, Doğumhane, Kan Merkezi, Kan Alma, Sterilizasyon, Evde Sağlık, Hasta iletişim, Çalışan Hakları gibi birimler ile diyetisyen ve vücut analiz cihazı ile zayıflama birimi, solunum fonksiyon testi, yenidoğan işitme tarama testi, dolgu, kanal tedavisi ve protezin yapıldığı diş polikliniği, tüm hormon ve rutin biyokimya tahlillerinin çalışıldığı merkez laboratuarımız, tomografi ve dijital görüntülemenin yapıldığı röntgen cihazları, kemik dansitometri, renkli doppler Ultrason, EKO, eforlu EKG cihazları ile yüksek standartlarda kaliteli hizmet verilmektedir.

Acil servis ambulans girişleri ve acil ayaktan hasta girişleri ayrılmış, ilk müracaat sonrası hastaların durumuna ve önceliği değerlendirilerek ilk muayene odaları, müdahale odaları ve müşahede odalarında tedavi görmeleri sağlanmıştır.

Yataklı servislerde 52 oda, 100 hasta yatağı mevcuttur. Odalar son derece konforlu olarak dizayn edilmiş olup, her odada banyo, tuvalet, refakatçi koltukları, yerli kanalların seyredilebildiği Lcd televizyon, telefon, acil durumlar için oda içi ve tuvaletlerde hemşire çağrı sistemleri ve internet yanı sıra sürekli sıcak su mevcuttur. Hasta başı oksijen, vakum sistemleri tablo altına yerleştirilerek oda içi görünümü otel odalarını andırır şekilde hazırlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Poliklinikler bölümündeki bekleme alanları, hasta ve yakınlarının kullanımlarına uygun bir şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca her hekime bir poliklinik odası verilmiş olup hastaların hekim seçebilme özgürlüğü uygulaması devam etmektedir.

Hastane içerisinde ve bahçesinde engelli vatandaşlarımız için düzenlemeler, uzaktan gelen hamileler için "anne misafirhanesi", "bebek dostu hastane" ve çocuk oyun alanı gibi halkımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak faaliyetlerimiz örnek teşkil etmektedir.

Osmancık Devlet Hastanesi "C" sınıfı hizmet grubunda bir hastane olmasına rağmen verdiği kaliteli ve modern sağlık hizmeti sunumuyla "B" sınıfı başarı grubunda halkımıza hizmet vermektedir ve "daha iyi bir hizmet" vizyonumuz sürekli devam edecektir.

Osmancık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Osmancık Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Osmancık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Osmancık Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı veya eleştirilerinizi mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Puan Verin
3.4 / 5

Osmancık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dodurga Entegre İlçe Hastanesi
Dodurga entegre ilçe devlet hastanesi, birinci basamak sağlık hizmetleri ile acil sağlık hizmetlerinin aile hekimleriyle birlikte sunulduğu, kapasitesi doğrultusunda yata...
Oğuzlar İlçe Devlet Hastanesi
Oğuzlar İlçe Devlet Hastanesi, Çorum Oğuzlar ilçesinde Devlet Hastanesi olarak hizmet sunmaktadır....
Hamamözü İlçe Devlet Hastanesi
5 yataklı olarak TOKİ tarafından yapılan Hamamözü İlçe Devlet Hastanesi Hamamözü ve çevre köylere hizmet vermektedir....
Kargı Devlet Hastanesi
Kargı Devlet Hastanesi
32 km. uzaklıkta
30 yatak kapasiteli Kargı Ahmet Hamdi Akpınar Devlet Hastanesinin bünyesinde; ameliyathane, genel yoğun bakım, acil servis, poliklinikler, diyaliz merkezi gibi çeşitli bö...
Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
2002 yılında açılan Gümüşhacıköy Devlet Hastanesine, 2006 yılında diyaliz ünitesi, 2008 yılında ise acil servis binası eklenmiştir....
İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi
100 yataklı İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi, İskilip'in yanı sıra çevredeki ilçelere de hizmet vermektedir....
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Buharaevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Çorum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak 5 ünit kapasiteli hizmet vermektedir....
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Osmancık Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉