Özel Sissus Hastanesi

Özel Sissus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sissus Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Çeşme
Adres:Ilıca Mah. 5003 Sokak No:1
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.30638626.355957

Kurum Hakkında

Özel Sissus Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sissus Hastanesi olarak sadece turizm sezonunda değil, tüm yıl boyunca her branştan uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Hastanemizde 15'i uzman, 5'i pratisyen hekim olmak üzere 20 doktor ve 75 personel bulunuyor. Proje aşamasından itibaren hastane olarak planlanan 3 katlı binamızın bünyesinde 2 ameliyathane, doğumhane, erişkin ve çocuk yoğun bakım bölümleri vardır. İki ambulansın görev yaptığı hastanemizde reanimasyon (hayata döndürme servisi) de bulunuyor.

Hastane bünyesinde ayrıca teşhis ve tedavi hizmetleri için biyokimya laboratuvarları, bilgisayarlı tomografi, ultrason, kemik dansitometrisi, renkli doppler, mamografi ve röntgen hizmetleri de veriliyor. Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Beyin Cerrahisi branşlarında ayaktan ve yataklı tedavi uygulanmaktadır. Görevli sağlık hosteslerinden oluşan bir ekip hastaneye başvuranlara yardımcı oluyor. Gelen hastalara ve ailelerine tedavilerinin her aşamasında rehberlik ve destek hizmeti veriliyor. Hastanemiz Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK yanı sıra özel sigortalarla da anlaşmalıdır…

Özel Sissus Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sissus Hastanesi, İzmir ili Çeşme ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Coskun Buyukler
Çok paraya hijyensiz ve amatör bir ortamda sözde ÖZEL saglık kuruluşu.
TC Danielle Theuillon
★★★★★
Dün bum hastaneye gittim, genel cerrahı, bana her şey yaptırdı yani ultrason ve kan tahlili. Çok memnun oldum, SGK'la çok az para verdim.
Betul Oktem
Kızım rahatsızlandı. evden ani çıkıp sisusa acile gittik. telaştan nüfus cüzdanını unutmusuz. sigorta kartını ve TC kimlik nosunu vermemize rağmen acile kabul etmediler. kızımı almalarını kimliğini hemen getireceğimi söylememe rağmen 14/07/2013 saat 7,00 da uykudan uyanan kaba bir hemşire hiçbir koşulda yardım edemeyeceğini söyleyerek bizi kapı dışarı etmiştir. acile gelen hastayı geri çevirecekseniz bu hastaneyi kurma sebebinizi çok merak ediyorum. yok insan sağlığına hizmet ediyoruz diyorsanız kadronuzu gözden geçirmenizi tavsiye ederim. bu konuyla ilgili şikayetimi gerekli yerlere de yapacağımı bildirmek isterim. [email protected]
Neylan Bener Brock
Bu hastane neden kapalı? sezonda mı açılacak? hiç sezonluk hastane olur mu? bu nasıl bir sorumluluk anlayışıdır?

Özel Sissus Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Sissus Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sissus Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çeşme Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Fahrettinpaşa Mah. 2222 Sok. No:2/A Ilıca Yolu
Çeşme Sağlık Polikliniği
4.5 km. uzaklıkta
Sakarya Mah. İnkılap Cad. No:109/A
Urla Devlet Hastanesi
34.1 km. uzaklıkta
Torasan Mah. Özbek Yolu Cad. No:15
Urla Tatil Diyaliz Merkezi
43 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak Bulvarı No:197/A-B-C Zeytinalanı
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi
44.4 km. uzaklıkta
Turabiye Mah. Yeşillik Cad.
Foça Devlet Hastanesi
52.7 km. uzaklıkta
Atatürk Mah. Çam Sok. No:7