Özel Sissus Hastanesi

Özel Sissus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sissus Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Çeşme
Adres:Ilıca Mah. 5003 Sokak No:1
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.30638626.355957

Kurum Hakkında

Özel Sissus Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Özel Sissus Hastanesi yakınında faaliyet gösteren diğer sağlık kurumları bu sayfada liste şeklinde ve harita üzerinde gösterilmiştir.

Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sissus Hastanesi olarak sadece turizm sezonunda değil, tüm yıl boyunca her branştan uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Hastanemizde 15'i uzman, 5'i pratisyen hekim olmak üzere 20 doktor ve 75 personel bulunuyor. Proje aşamasından itibaren hastane olarak planlanan 3 katlı binamızın bünyesinde 2 ameliyathane, doğumhane, erişkin ve çocuk yoğun bakım bölümleri vardır. İki ambulansın görev yaptığı hastanemizde reanimasyon (hayata döndürme servisi) de bulunuyor.

Hastane bünyesinde ayrıca teşhis ve tedavi hizmetleri için biyokimya laboratuvarları, bilgisayarlı tomografi, ultrason, kemik dansitometrisi, renkli doppler, mamografi ve röntgen hizmetleri de veriliyor. Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Beyin Cerrahisi branşlarında ayaktan ve yataklı tedavi uygulanmaktadır. Görevli sağlık hosteslerinden oluşan bir ekip hastaneye başvuranlara yardımcı oluyor. Gelen hastalara ve ailelerine tedavilerinin her aşamasında rehberlik ve destek hizmeti veriliyor. Hastanemiz Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK yanı sıra özel sigortalarla da anlaşmalıdır…

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Coskun Buyukler
Çok paraya hijyensiz ve amatör bir ortamda sözde ÖZEL saglık kuruluşu.
TC Danielle Theuillon
★★★★★
Dün bum hastaneye gittim, genel cerrahı, bana her şey yaptırdı yani ultrason ve kan tahlili. Çok memnun oldum, SGK'la çok az para verdim.
Betul Oktem
Kızım rahatsızlandı. evden ani çıkıp sisusa acile gittik. telaştan nüfus cüzdanını unutmusuz. sigorta kartını ve TC kimlik nosunu vermemize rağmen acile kabul etmediler. kızımı almalarını kimliğini hemen getireceğimi söylememe rağmen 14/07/2013 saat 7,00 da uykudan uyanan kaba bir hemşire hiçbir koşulda yardım edemeyeceğini söyleyerek bizi kapı dışarı etmiştir. acile gelen hastayı geri çevirecekseniz bu hastaneyi kurma sebebinizi çok merak ediyorum. yok insan sağlığına hizmet ediyoruz diyorsanız kadronuzu gözden geçirmenizi tavsiye ederim. bu konuyla ilgili şikayetimi gerekli yerlere de yapacağımı bildirmek isterim. [email protected]
Neylan Bener Brock
Bu hastane neden kapalı? sezonda mı açılacak? hiç sezonluk hastane olur mu? bu nasıl bir sorumluluk anlayışıdır?

Özel Sissus Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Sissus Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çeşme Devlet Hastanesi
Çeşme Devlet Hastanesi
3 km. uzaklıkta
1994-2015 Yılları arasında hizmet veren Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi yeni yapılanması ile 27 Mayıs 2015 tarihinde yeni hizmet binasında Çeşme Devlet Hastanesi adını alarak hizmete açılmıştır.
Özel Çeşme Sağlık Polikliniği
Özel Çeşme Sağlık Polikliniği, geniş uzman doktor kadrosu, deneyimli personeli ile her zaman ilklere imza atarak on yıldır yörenin en güçlü sağlık ekipmanını oluşturmaktadır.
Urla Devlet Hastanesi
Urla Devlet Hastanesi
34 km. uzaklıkta
Urla Karantina Adası'nda yer alan Urla Devlet Hastanesi Özbek yolu üzerindeki yeni hastane binasına taşınmıştır.
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır.
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi
Seferihisar Necat Hepkon Devlet Hastanesi poliklinikleri, 3 ameliyat odası, 1 doğumhanesi, 50 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.
Foça Devlet Hastanesi
Foça Devlet Hastanesi
53 km. uzaklıkta
Foça Devlet Hastanesi yeni binasında Fizik Tedavi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezi, 3 salondan oluşan ameliyathane ve 2. Basamak 7 Yataklı Yoğun Bakım Üniteleri ile Poliklinikler de belirli branşlarda her gün, bazı branşlarda hafta
Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastanemizde uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile implant, dolgu, kanal tedavisi, kron köprü protez, total ve parsiyel protez, pedodonti, diş taşı temizliği, fissür koruyucu vs. tedavileri en son teknoloji kullanılarak başarı ile
Özel Ege İnci Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Ege İnci Tıp Merkezi; 2019 yılında İzmir Narlıdere'de hizmete başlamış olup, son teknolojik cihazların yanı sıra deneyimli hekim kadrosuyla ön plana çıkmıştır. Bir çok branşta hizmet vermekteyiz.
Özel Balçova Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezinde teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden kadrolarında uzman doktor, fizyoterapist ve diğer elemanlardan oluşan 28 kişilik bir kadro görev yapmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Sissus Hastanesi geçici veya kalıcı olarak kapatılmış gözükmektedir. Kurum halen faaliyet göstermekte ise bize iletmek için buraya tıklayınız ✉