Özel Sissus Hastanesi

Özel Sissus Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sissus Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İzmir
İlçe:Çeşme
Adres:Ilıca Mah. 5003 Sokak No:1
Web Sitesi:Kaydedilmemiş
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
38.30638626.355957

Kurum Hakkında

Özel Sissus Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sissus Hastanesi olarak sadece turizm sezonunda değil, tüm yıl boyunca her branştan uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Hastanemizde 15'i uzman, 5'i pratisyen hekim olmak üzere 20 doktor ve 75 personel bulunuyor. Proje aşamasından itibaren hastane olarak planlanan 3 katlı binamızın bünyesinde 2 ameliyathane, doğumhane, erişkin ve çocuk yoğun bakım bölümleri vardır. İki ambulansın görev yaptığı hastanemizde reanimasyon (hayata döndürme servisi) de bulunuyor.

Hastane bünyesinde ayrıca teşhis ve tedavi hizmetleri için biyokimya laboratuvarları, bilgisayarlı tomografi, ultrason, kemik dansitometrisi, renkli doppler, mamografi ve röntgen hizmetleri de veriliyor. Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Beyin Cerrahisi branşlarında ayaktan ve yataklı tedavi uygulanmaktadır. Görevli sağlık hosteslerinden oluşan bir ekip hastaneye başvuranlara yardımcı oluyor. Gelen hastalara ve ailelerine tedavilerinin her aşamasında rehberlik ve destek hizmeti veriliyor. Hastanemiz Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK yanı sıra özel sigortalarla da anlaşmalıdır…

Özel Sissus Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sissus Hastanesi, İzmir ili Çeşme ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Yorum ve Şikayetler

Coskun Buyukler · 7 Nisan 2014

Çok paraya hijyensiz ve amatör bir ortamda sözde ÖZEL saglık kuruluşu

TC Danielle Theuillon · 8 Şubat 2014

dün bum hastaneye gittim, genel cerrahı, bana her şey yaptırdı yani ultrason ve kan tahlili. çok memnun oldum, SGK'la çok az para verdim

Ümran Yalvarmış · 18 Temmuz 2013

Telefonları cevap bile vermiyor

Betul Oktem · 14 Temmuz 2013

kızım rahatsızlandı. evden ani çıkıp sisusa acile gittik. telaştan nüfus cüzdanını unutmusuz. sigorta kartını ve TC kimlik nosunu vermemize rağmen acile kabul etmediler. kızımı almalarını kimliğini hemen getireceğimi söylememe rağmen 14/07/2013 saat 7,00 da uykudan uyanan kaba bir hemşire hiçbir koşulda yardım edemeyeceğini söyleyerek bizi kapı dışarı etmiştir. acile gelen hastayı geri çevirecekseniz bu hastaneyi kurma sebebinizi çok merak ediyorum. yok insan sağlığına hizmet ediyoruz diyorsanız kadronuzu gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

bu konuyla ilgili şikayetimi gerekli yerlere de yapacağımı bildirmek isterim. betuloktem@windowslive.com

Seyhan Kunt · 13 Temmuz 2013

genel cerhahiden randevu nasıl alınıyor.. lütfen Bilgi verirmisiniz. oğlumun ensesinde büyükce bir lipom var ve en yakın sürede alınmasını istiyorum, bana yardımcı olurmusunuz

Neylan Bener Brock · 18 Aralık 2012

Bu hastane neden kapalı? sezonda mı açılacak? hiç sezonluk hastane olur mu? bu nasıl bir sorumluluk anlayışıdır?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sissus Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sissus Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 75 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sissus Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çeşme Devlet Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Fahrettinpaşa Mh. 2222 Sk. No:2/A Ilıca Yolu

Çeşme Sağlık Polikliniği

4.5 km. uzaklıkta

Sakarya Mah. İnkılap Caddesi No:109/A

Urla Devlet Hastanesi

34.1 km. uzaklıkta

Torasan Mh Özbek Yolu Cd No:15

Urla Tatil Diyaliz Merkezi

43 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Bulvarı No:197/A-B-C Zeytinalanı

Necat Hepkon Seferihisar Devlet Hastanesi

44.4 km. uzaklıkta

Turabiye Mh. Yeşillik Cd.

Güzelbahçe Polikliniği

47.2 km. uzaklıkta

Yalı Mah. Mithatpaşa Cad. No :138