Özel Sultana Hospital Hastanesi

Özel Sultana Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sultana Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Umut Mah. Abdulkadir Konukoğlu Cad. No:41
Telefon:0 (342) 225-1626
37.06786237.414699

Kurum Hakkında

Özel Sultana Hospital, 2009 yılında Tıp Merkezi olarak açılıp, 2014 aralık ayı itibari ile hastane olarak hizmete başlamıştır.

İnsan sağlını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışı ile ülkemiz insanına hak ettiği değeri verebilmek için, her biri alanlarında uzman olan, halkımızın takdirini kazanmış hekimleri bünyemize katarak, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içerisinden olduk.

Çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli ve profesyonel ekibi ile hastalarımızın en küçük sorununu en üst düzeyde çaba ile en hızlı biçimde çözen, kaliteli sağlık hizmetini eşitlik içinde sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kriter alan, vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm hastalara tek ve özel gözüyle bakan merkezimiz çalışanları, sektörel gelişmeleri sürekli takip ederek, tıbbın ve teknolojinin olanaklarını kullanarak hizmette sınır tanımamayı ilke edinen bir kuruluşuz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Sultana Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sultana Hospital Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Merve Kalyenci · 22 Eylül 2020

Hastane nasıl işliyor helal olsun?!! Altı üstü kan tahlili verdim. Kan tahlili alan hanım maske takmıyor, çenesinde. İlgili yere sormanıza rağmen kimsenin birşey bildiği yok, ordan oraya sorup durup cevap almadan hastaneden çıkıyorsunuz. Hastaneyi aradığımda aldığım cevabın saygısı da kaliteyi gösteren bir çizgi.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Sultana Hospital Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Sultana Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sultana Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Deva Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98

Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi

1.8 km. uzaklıkta

Çakmak Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:181

Ünaldı Dahiliye Dal Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Vatan Mah. 20 Nolu Sokak No:16/A

Gaziantep Anka Hastanesi

2.7 km. uzaklıkta

Eyüp Sultan Mh. Hafız Tevfik Cd. No:162

Vita Line Tıp Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Belkıs Mah. 26 Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza

Net Göz Tıp Merkezi

3.2 km. uzaklıkta

Yaprak Mahallesi İstasyon Caddesi No:72