Özel Sultana Hospital Hastanesi

Özel Sultana Hospital Hastanesi
Kurum Adı:Özel Sultana Hospital Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Umut Mah. Abdulkadir Konukoğlu Cad. No:41
Web Sitesi:sultanahastanesi.com
Durum:Faal Değil - KapandıHata Bildir
37.06786237.414699

Kurum Hakkında

Özel Sultana Hospital Hastanesi kapanmış olup sağlık alanındaki faaliyetlerine son vermiştir. Bu sayfadaki bilgiler arşiv olarak tutulmaktadır. Kurumla ilgili iletişim, adres, web sitesi ve diğer bilgiler güncel değildir.

Özel Sultana Hospital, 2009 yılında Tıp Merkezi olarak açılıp, 2014 aralık ayı itibari ile hastane olarak hizmete başlamıştır.

İnsan sağlını her şeyin üstünde tutan bir hizmet anlayışı ile ülkemiz insanına hak ettiği değeri verebilmek için, her biri alanlarında uzman olan, halkımızın takdirini kazanmış hekimleri bünyemize katarak, emeğini, sevgisini ortaya koyan en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, çağdaş, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içerisinden olduk.

Çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli ve profesyonel ekibi ile hastalarımızın en küçük sorununu en üst düzeyde çaba ile en hızlı biçimde çözen, kaliteli sağlık hizmetini eşitlik içinde sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kriter alan, vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm hastalara tek ve özel gözüyle bakan merkezimiz çalışanları, sektörel gelişmeleri sürekli takip ederek, tıbbın ve teknolojinin olanaklarını kullanarak hizmette sınır tanımamayı ilke edinen bir kuruluşuz.

Özel Sultana Hospital Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sultana Hospital Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Merve Kalyenci
Hastane nasıl işliyor helal olsun?!! Altı üstü kan tahlili verdim. Kan tahlili alan hanım maske takmıyor, çenesinde. İlgili yere sormanıza rağmen kimsenin birşey bildiği yok, ordan oraya sorup durup cevap almadan hastaneden çıkıyorsunuz. Hastaneyi aradığımda aldığım cevabın saygısı da kaliteyi gösteren bir çizgi.

Özel Sultana Hospital Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Özel Sultana Hospital Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Sultana Hospital Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Liv Hospital Gaziantep Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Seyrantepe, Abdulkadir Konukoğlu Cd No:1
Gaziantep Deva Hastanesi
1.4 km. uzaklıkta
25 Aralık Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98
Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Çakmak Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:181
Bossan Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Atakent Mah. 2015. Cad. No:8
Gaziantep Anka Hastanesi
2.7 km. uzaklıkta
Eyüp Sultan Mh. Hafız Tevfik Cd. No:162
Vita Line Tıp Merkezi
3.1 km. uzaklıkta
Belkıs Mah. 26 Nolu Cadde Üzeri Yediler Plaza