Özel Umay Tüp Bebek Merkezi

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Mücahitler Mah. Ömer Ersoy Cad. No:20/B
Telefon:0 (342) 325-7070
Web Sitesi:www.umaytupbebek.com.trHata Bildir
37.08224637.359715

Kurum Hakkında

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Uzmanlık alanımız olan tüp bebek ve tedavileri alanında Umay Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak sunduğumuz sağlık hizmetiyle hasta ve hasta yakınlarına hakkettikleri kaliteli hizmeti vererek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Merkezimizin seçkin kadrosu ile birlikte en yenilikçi teknolojik altyapısı ve uluslararası kalite standartlarındaki eşitlikçi hizmet anlayışıyla bölgemizde model ülkemizde de örnek alınan lider bir kuruluş olmak ve bunu devam ettirebilmeyi hedeflemekteyiz.

Tüp bebek tedavisi en kısa tanımıyla; anne ve baba adayından alınan yumurta ve sperm hücrelerinin laboratuvar ortamında döllendirilmesi ve anne adayının rahmine transfer edilmesidir. Tüp bebek tedavisi ilk olarak 1978'de uygulanmıştır. Bu dönemde yalnızca, tüpleri tıkalı ya da hasarlı olan kadınlar için uygulanması amaçlanan bir tedavi yöntemi iken, günümüzde birçok erkek kısırlığı da dahil olmak üzere kısırlık sorunlarının yüzde 80’inin çözüldüğü bir yöntem olarak gelişmiştir. Yardımcı üreme yöntemleri arasında en başarılı olan bu yöntem; çiftin bir sene boyunca düzenli ve korunmasız cinsel ilişkide bulunmasına rağmen gebelik sağlayamadığı durumlarda uygulanabilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Umay Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek
Tedavilerimiz
  • Tüp Bebek (IVF)
  • Mikro Çip
  • Mikro TESE
  • Aşılama (IUI)
  • Mikroenjeksiyon (ICSI)
  • Genetik Tarama (PGT)
  • İlişki Planlama ve Yumurtlama Takibi
  • Embriyo Dondurma

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
Dünyagöz Gaziantep, binlerce vaka tecrübesi bulunan deneyimli hekim kadrosu ve ekibiyle, gözün tüm branşlarında eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyor.
Özel NCR International Hospital Hastanesi
Ncr Sağlık Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır.
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi
884 metre uzaklıkta
Mirkelam Göz Lazer Merkezi göz hastalıkları alanında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir.
Şehitkamil Devlet Hastanesi
Şehitkamil Devlet Hastanesi
899 metre uzaklıkta
Şehitkamil Devlet Hastanesi olarak 2008 yılından itibaren 330 yatak kapasitesi ile Gaziantep ve bölge illerinden gelen vatandaşlarımıza sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Fimer Tıp Merkezi
Özel Fimer Tıp Merkezi
913 metre uzaklıkta
Fimer Özel Sağlık Hizmetleri olarak hedefimiz, Türkiye genelinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde daha gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet sağlamaktır.
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mücahitler Ek binası, Perilikaya semt polikliniği ve toplum ruh sağlığı merkezinde günde toplam 10 bin hastaya yakın poliklinik hizmeti verilmektedir.
Özel Gaziantep Emek Hastanesi
Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan Emek Hastanesi hizmetinizde.
Özel Medical Park Gaziantep Hastanesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 14000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon Bölümleri dahil toplam 33 ihtisas dalında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉