Özel Umay Tüp Bebek Merkezi

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
Kurum Adı:Özel Umay Tüp Bebek Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Mücahitler Mah. Ömer Ersoy Cad. No:20/B
Telefon:0 (342) 325-7070
Web Sitesi:www.umaytupbebek.com.trHata Bildir
37.08224637.359715

Kurum Hakkında

Uzmanlık alanımız olan tüp bebek ve tedavileri alanında Umay Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak sunduğumuz sağlık hizmetiyle hasta ve hasta yakınlarına hakkettikleri kaliteli hizmeti vererek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Merkezimizin seçkin kadrosu ile birlikte en yenilikçi teknolojik altyapısı ve uluslararası kalite standartlarındaki eşitlikçi hizmet anlayışıyla bölgemizde model ülkemizde de örnek alınan lider bir kuruluş olmak ve bunu devam ettirebilmeyi hedeflemekteyiz.

Tüp bebek tedavisi en kısa tanımıyla; anne ve baba adayından alınan yumurta ve sperm hücrelerinin laboratuvar ortamında döllendirilmesi ve anne adayının rahmine transfer edilmesidir. Tüp bebek tedavisi ilk olarak 1978'de uygulanmıştır. Bu dönemde yalnızca, tüpleri tıkalı ya da hasarlı olan kadınlar için uygulanması amaçlanan bir tedavi yöntemi iken, günümüzde birçok erkek kısırlığı da dahil olmak üzere kısırlık sorunlarının yüzde 80’inin çözüldüğü bir yöntem olarak gelişmiştir. Yardımcı üreme yöntemleri arasında en başarılı olan bu yöntem; çiftin bir sene boyunca düzenli ve korunmasız cinsel ilişkide bulunmasına rağmen gebelik sağlayamadığı durumlarda uygulanabilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek
Tedavilerimiz
  • Tüp Bebek (IVF)
  • Mikro Çip
  • Mikro TESE
  • Aşılama (IUI)
  • Mikroenjeksiyon (ICSI)
  • Genetik Tarama (PGT)
  • İlişki Planlama ve Yumurtlama Takibi
  • Embriyo Dondurma

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Umay Tüp Bebek Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Umay Tüp Bebek Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Gaziantep
720 metre uzaklıkta
Sani Konukoğlu Bulvarı Mücahitler Mah No:86
NCR International Hospital Hastanesi
860 metre uzaklıkta
Mücahitler Mh. Gazimuhtarpaşa Bul. No:56
Mirkelamgöz Tıp Merkezi
880 metre uzaklıkta
Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94
Şehitkamil Devlet Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Pirsultan Mah. Çetin Emeç Caddesi
Fimer Tıp Merkezi
910 metre uzaklıkta
Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72
Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Binası
1.1 km. uzaklıkta
Mücahitler Mah. Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37