Pertek İlçe Devlet Hastanesi

Pertek İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Pertek İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Tunceli
İlçe:Pertek
Adres:İstiklal Mah. Uğur Mumcu Cad. No:21/1
Telefon:0 (428) 651-2006
Web Sitesi:pertekeih.saglik.gov.trHata Bildir
38.86821139.325289

Kurum Hakkında

Pertek İlçe Devlet Hastanesi, Tunceli ili Pertek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1945’li yıllarda faaliyete başlayan Sağlık Ocağımız, 1969 yılında halen faaliyet gösterdiği hizmet binasına taşınmıştır. İlçemiz Pertek 70. Yıl Cumhuriyet Sağlık Ocağı Aralık 2007 Yılında itibaren İlçe Hastanesi olarak 2 katlı hizmet binasında 1. ve II. basamak Sağlık hizmeti vermektedir. 08/10/2008 tarihinde İlçemizde Aile Hekimliği uygulaması başlamış olup, Toplum Sağlığı Merkezi kurulmuş TSM ye bağlı I Nolu 2 Nolu- 3 Nolu Aile Hekimlikleri İlçemiz Hastane binasında IV Nolu Aile Hekimliği Pınarlar ASM hizmet binasında hizmet vermektedir.

Hastanemiz hasta ve yaralıların, hastalıktan şüphe edenlerin sağlık durumlarını kontrol ettirmek isteyenlerin ayaktan veya yatarak müşahede, muayene, teşhis ve tedavilerinin bir arada yürütüldüğü 10 yatak kapasiteli bir yataklı tedavi kurumudur.

Hastanemizde 1 Diş Polikliniği, Acil Polikliniği ve aile sağlığı merkezine bağlı olarak 3 aile hekimliği polikliniği mevcuttur. Hasta muayeneleri sabah 08:30 da başlayıp 16:00'a kadar devam etmektedir. Acil polikliniği 24 saat boyunca sürekli hizmet vermektedir.

Laboratuarımız Poliklinik, Acil ve Yatan hastalara 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.Laboratuarımızda biyokimya, tam idrar tetkiki, INR, kardiyak testleri, sedim, OGTT, periferik yayma, GPY, gaitada gizli kan, brucella aglünitasyon ve brucella tüp aglünitasyon testi, neonatal bilirubin, kan grubu ölçümleri yapılmaktadır. Hastanemiz bir adet röntgen cihazı hizmeti sunmaktadır.

Acil hizmetleri 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir. Bu hizmetlerimize paralel olarak 112 acil sağlık hizmetleri, labaratuar ve görüntüleme hizmetlerimizde kesintisiz olarak devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pertek İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Pertek İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Pertek İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
5.0 / 5

Pertek İlçe Devlet Hastanesi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kampüsü içerisinde konuşlu, Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 69 ünit kapasiteli özellikli sağlık alanı olarak 4 yataklı ameliyathane bulunmaktadır.
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi 360000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Hastanemiz toplam 1038 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanemizde 227 adet poliklinik bulunmaktadır. Hastanemizde 5 tanesi gün ameliyathanesi olmak üzere topla
Özel Mediline Hastanesi
Özel Mediline Hastanesi
22 km. uzaklıkta
Özel Mediline Hastanesi olarak yaşam için Sağlık felsefesiyle Doğu Anadolunun dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunan bir hastane olarak sağlık hizmeti veriyoruz.
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.
Özel Elazığ Hayat Hastanesi
1982 yılından beri faaliyetini sürdüren Elazığ Hayat Hastanesi yılların verdiği deneyimle; kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.
Özel Pedatem Psikiyatri Merkezi
Pedatem Psikiyatri Merkezinde hastalara yönelik olarak ruhsal destek, psikiyatrik tedavi ve terapi hizmetleri verilmektedir.
Fırat Üniversitesi Hastanesi
Fırat Üniversitesi Hastanesi Ocak 1985'ten itibaren faaliyetlerine başlamış bir bölge hastanesi ve 3. derece üst sağlık merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Pertek İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉